Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 3 napja repültem és még...

3 napja repültem és még mindig fáj a jobb fülem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Felszállásnál semmi nem volt mikor megkezdett ereszkedni akkor kezdett nagyon fájni a jobb, ilyen szúró érzés és pattogott. Egész végig majd most már nyilván nem ilyen de tompán hallok arra a fülemre és kattog ha pl ásítok vagy orrot fújok stb.

Mit lehet tenni ilyenkor? Nagyon zavar és nem tudom ez normális-e? Csak a jobb és próbálok mindent de nem segít... Valakivel volt már ilyesmi?



2019. aug. 25. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogd be az orrodat és próbálj úgy fújni. Legközelebb ha repülsz orrspray+fájdalomcsillapító. Ha úgy se jó van spéci füldugó repüléshez.
2019. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az nem segít, én próbálom befogni az orrom és fújni de semmi sem történik...

Az meg most nem segít hogy legközelebb mi legyen mert jelenleg ez sem múlt el :/ Utána nézek majd ezeknek legközelebbi repülésnél de ez volt az első és nem gondoltam erre nekem ilyen gyenge fülem van vagy nem tudom, hogy spéci dolgok kellenének...

2019. aug. 25. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Használj orrsprayt, pl Nasivin, porlasztós, és a befújás után a fájó fül irányába hajtsd a fejed, hogy a fülkürt nyílása köré tudjon folyni.

Igyál egy kalciumot. Vegyél be egy allergia elleni gyógyszert, ha van valakinél. Tátogasd a szád és próbálj sokat nyelni/rágózz, ha bírsz.


Ezek a manőverek megnyitják a fülkürtöt.

Tényleg nagyon rossz, múltkor nekem is volt, a korábbi repülésekkor nem volt semmi, legközelebbre készülök én is.

2019. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, valami baj van a füleddel, szerintem nézesd meg.
2019. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Eustach kürtöd nem átjárható. Mindenképp menj el orvoshoz, komolyabb fülgyulladás is lehet belőle.
2019. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!