Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért zárta le a Ryanair a...

Miért zárta le a Ryanair a foglalási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Prágába szerettem volna decemberre repjegyet foglalni. Már pont foglaltam volna, amikor valamiért eltűnt az összes lehetőség, október 26-ig lehet már náluk csak repjegyet venni. Tudja valaki hogy mi történt?
2019. szept. 3. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy járatra elfogy a hely, akkor leveszik a lehetőségek közül. Karácsony Prágában - nem meglepő.
2019. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem csak egy konkrét járatról van szó. Október 26-ig lehet most foglalni, összes többit nem engedi, most tűntek el egyszerre. Hasonló a helyzet egyébként pár másik várossal is, ahogy nézegettem, hogy pár hónapra le van zárva valamiért a foglalás.
2019. szept. 3. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan járatok, amik csak adott évszakban, pl. nyáron üzemelnek, valószínűleg ez is ilyen.
2019. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát de idáig léteztek a járatok, aztán volt nincs eltűntek...meg nem hiszem, hogy 2-3 hónapon keresztül 1 gép se menne Budapestről Prágába.
2019. szept. 3. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Meg is szuntwthetnek jaratokat
2019. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Téli menetrend lesz október közepétől. Amíg azt ki nem alakitják, addig nem foglalható semmi
2019. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom télre valamilyen oknál fogva már/még nem hirdetik meg a járatot.


Én is jártam így, nekem már érvényes foglalásom is volt egy járatra, amit aztán a MAX-ok leállítása miatt törölt az adott társaság. Van ez így.

2019. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami hiba lehet, a mobilapp hozza a járatokat.
2019. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!