Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elférek egy ülésen vagy már...

Elférek egy ülésen vagy már kettőt kell vennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 2 hónap múlva repülnék New Yorkba és nem tudom hogy 145 kilósan elférnék-e egy ülésen vagy muszáj lesz két helyet vennem? Tömegközlekedésen állandó probléma hogy nem férek el egy ülésen, nem tudom egy repülőn mennyivel tágasabbak az ülések. Esetleg tudnátok ajánlani légitársaságot, akiknél kényelmesebben tudnék utazni?

2019. szept. 19. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Feltétlenül egymás mellé szóljon a 2 hely, nehogy szétültessenek!
2019. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Inkább szűkösebb, mint tágasabb.

Nézd meg, hogy a business class mennyi lenne árban, ott szerintem jobban elférsz.

2019. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy elférsz: én 20 kilóval kevesebb vagyok, de éppen hogy csak elférek egy ülésen.

Jobban ajánlom, hogy ha megteheted, akkor 2 ülést vegyél, mert hosszú az út (nem egy Bp- Thesszaloniki a maga másfél órájával) és sem Neked, sem a melletted ülőnek nem lesz jó hosszú távon, ha 1 ülésen feszengsz.


Valamint igen, még megnézheted a Business class-t is, hátha ott jobb.

2019. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatom az, hogy kisebb a hely, mint egy távolsági buszon, de nekem a lábhely a szűk keresztmetszet, oldalra nem tudom mennyire szűkös, mivel én meg sovány és magas vagyok.
2019. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképpen normál ülésekre 2 jegyet vegyél. DE lehet van xxl hely, vagy kérdés, hogy elsö osztály jegyei milyen árban vannak.


Téle repültem fapadossal, de normális ülések voltak.

Mellettem egy pár ült, a nö kb 80kg lehetett, magas volt, a férfi meg kb 100kg lehetett és alcsony. A férfi ült mellettem(középpen), és ahogy ellazult a lába mindig az enyémnek ért. Mikor elaludt telejsen nekem nyomta.

Engem nagyon idegesített, mert pl a férjem 90kg és 185cm magas, de ö mindig a külsö üléshez ül, hogy kitudja elöre nyujtani a lábát. Ök is választhattak volna külsö ülést akkor nem zavarnak engem.


Èn 2x úgy ültem vissza, hogy szó szerint bele rugtam az emberbe(direkt), hogy vegye már észre magát, hogy a 2 órás úton húzza magát össze, és akkor elférünk.

2019. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
75 kg vagyok, és a túlsúly kb mint far és combtájékon van nekem, (110-es csípővel) épphogy csak elférek egy fapados gép ülésében. Nem tudom mekkora vagy, de lehet kelleni fog a két hely.
2019. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A barátnőm is kb. ekkora, de 130kg mindenképp megvan. Ő simán el szokott férni a fapados légitársaságok gépein, csak pót biztonsági öv kell neki.
2019. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld kéz
2019. szept. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!