Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair miért olcsóbb mint...

A Ryanair miért olcsóbb mint a Wizz Air?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem olcsóbb.. lehet, hogy bizonyos viszonyílatokban igen, de ahová mindketten mennek, ott tuti nem olcsóbb.
2020. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Nincsen különbség.

Mind a kettő sima börtönjárat.

2020. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy melyik olcsóbb, melyik drágább, de mivel verseny van, valószínűleg összeségében kiegyenlítettek árak. Én most vettem jegyet Tel Avivba és konkrétan ennél a Wizzair jóval olcsóbb volt.
2020. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert pocsékabb a szolgáltatása - szerintem. Egyszer utaztam vele, soha többé!
2020. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Hol az, hol nem, mindkettőre láttam már példát, vettem már ilyen meg olyan jegyet is. Az nem igaz, hogy ugyanazon a járaton mindig Wizzék lennének olcsóbbak, max ha klubtagságija van az embernek.
2020. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
A ryan nagyobb cég így kisebb haszonnal tudják üzemeltetni a járatokat. Szolgáltatást tekintve totál ugyanaz a csöves fapados mindkettő.
2020. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
@6 Nem tudom, hogy milyen szolgáltatást kéne adnia egy légitársaságnak, utaztam már Qatarral, Singapore-ral, Etihaddal, Emiratesszel meg csomó másik legacy-val. és egyszer sem éreztem azt, hogy wow, akkor is ezekkel jönnék, ha nem ők lennének a legolcsóbbak az adott időpontban. A Wizz kiválóan elvisz 3k-ért Szarajevóba meg Berlinbe, ugyanolyan A320-asokkal, mint az összes Európán belüli úton minden légitársaság.
2020. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Úgy tűnik, megint erre járt a "játszótéri" (iskolás) lehúzóbanda, mert teljesen mindegy, ki mit válaszolt, mindenki le van húzva jó alaposan :-(

Tegnap vasárnap volt, unatkoztak... :-(

2020. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A héten utaztam Berlinbe. Oda Ryanair vissza wizzair. Azt mondtam ryanair-el ha lehet többet nem. Wizzair nekem trabant mercedes különbség volt. Wizzair így nekem merci volt. Az hogy Ryanair-nél még a hálós tartó sincs csak a helye az ülések támláján nagyon meglepett. Szűkek az ülések a folyosó úgy minden. Hosszabb út tényleg fegyencjárat, ahogy az előttem írta valaki.
2020. febr. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!