Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülő felszálláskor szédülés?

Repülő felszálláskor szédülés?

Figyelt kérdés

Idén nyáron fogok elősször utazni repúlővel,és hallottam hogy sokan szédülnek esetleg hánynak?

Kocsiba,hullamvasut stb rosszul szoktam lenni.

Irjatok létszi akik ugyanigy kocsiba rosszul vannak,hogy a repülőt hogy birtak.



2020. márc. 4. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Daedalon...kicsit lehet elálmosít engem nem mindig szokott de nem leszel rosszul. Én sem bírom se buszt, se repülőt, se kocsit...de daedalonnal semmi probléma egy áldás hogy van :D
2020. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többszáz repülőutam alatt még sosem láttam hányó embert. Elájuló utast már láttam párat, de az is a folyadékhiány miatt lehetett.
2020. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fel- és leszálláskor esetlegesen jelentkező hányingert és füldugulást/fülfájást úgy szoktam kiküszöbölni, hogy eukaliptuszos vagy mentholos cukorkát szopogatok. Soha, semmi problémám nem szokott így lenni - pedig emeletes buszon írtó rosszul tudok lenni :D
2020. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rágódni szoktam füldugulás ellen, de a közel 100 repülőutam alatt összesen 1 hányó embert láttam, ő is azért mert beteg volt.
2020. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rágódni*
2020. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rágózni* , imádom az autocorrectet😂
2020. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🤗 . Emeletes buszon énis 😂

Mindenkép fogok bevenni daedalont ha megyünk

2020. márc. 6. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!