Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Belefér még a méret?

Belefér még a méret?

Figyelt kérdés
Ryanair-el utazom. Nehezen találok megfelelő méretű táskát ami megfelelne a 40x25x20-as paramétereknek. Amit találtam egy 40x27x10 es táska. Nem merev a fala és nem pakolnám tele sem. Visszafele wizzair el jövünk úgy már nincs para. A 2 cm még beleférhet ha kicsit belenyomorítom ahova kell? Tapasztalat is segítene, köszönöm (:

#repülés #paraméter #Ryanair #felvihető táska
2021. júl. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktak ezzel szívózni, csak a nagyon látványosan túlméretes csomagokat méricskélik. A súlyt nézik szigorúbban.
2021. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Ha csak 2 cm-mel nagyobb, azt szabad szemmel nem látni, úgyhogy nem is fogják kérni, hogy tedd bele a keretbe.
2021. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg bele tudod tenni a megadott méretű fémleretbe, addig oké.
2021. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bele tudod nyomorgatni a keretbe úgy hogy semmi nem lóg ki akkor oké. Ha nem akkor meg szerencse kérdése. Én ezért inkább sima hátizsákot preferálom. Simán belefér meg rugalmas is olyan szempontból ha visszafelé másik társasággal jövök ki tudom használni a méret korlátokat.
2021. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha össze lehet nyomni (ami ha nem merev falú és csak 2 cm-ről van szó, akkor esélyes), nem lesz gond. Nem mérőszalaggal ellenőriznek.
2021. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!