Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Létezik olyan légitársaság,...

Létezik olyan légitársaság, amelyik lehetővé teszi, hogy magammal vigyek több macskát egyszerre Máltára? Melyik ez/melyek ezek?

Figyelt kérdés

Tehát 4 macska/fő, illetve ha ez nem lehetséges, akkor 2 macska/fő. Viszonylag nehéz macskák, tehát 5,5-6,5 kilósak, és mindegyikük szállítóboxban lenne. Teljesen mindegy, hogy a repülőnek melyik részében kelle elhelyezkedniük (gondolom, kézipoggyászként eleve esélytelen), csak jöhessenek. Még annak is fontos információ értéke lenne, ha azt írná le valaki, hogy utasonként egyetlen ekkora macskát kik vállalnak.

Az is mellékes, hogy Máltának melyik városáról/községéről beszélünk. Lehetőleg Budapestről induljon a járat. Külön hálás lennék, ha kapnék valamiféle árkategória becslést. MINÉL OLCSÓBB, ANNÁL JOBB.

(Bocsánat, tudom, hogy teljesen hülye vagyok a témához, még sosem repültem, és erre az útra ebben a formában is csak vészhelyzet esetén kerülne sor.)



2022. márc. 2. 15:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

Kínai gépet ajánlanék.

Azok nagyon szeretik a macskákat...(is).

2022. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

A fapadosokon nem lehet.


[link]

2022. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Máltán egy, repülőtér van Luqa, lényegtelen te melyik városba akarsz menni. Csak fapados repül oda pestrol, náluk sehogy. Amíg járt az Air malta, mi velük voltunk addig nem lett volna, ez gond ők szállítanak élő állatot.
2022. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Bécsből ha megy az Air Malta akkor őket javaslom.
2022. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kiköltözöl oda?
2022. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ja, ezt a cikket láttam én is. Nem az a kérdés, hogy hol nem lehet, hanem az, hogy hol lehet, pont azért, mert nagyon nehéz megtalálni ezeket, ha semmi tapasztalatod nincs.
2022. márc. 2. 15:48
 7/29 anonim ***** válasza:
6: de más repülőjárat meg nincs Bp-ről oda!
2022. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

A Lufthansa Müncheni vagy Frankfurti átszállással repül Máltára.


Itt van a kisállatszállításra vonatkozó tudnivaló


[link]


(tedd be a google translate-be, lefordítja)

2022. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: 150 EUR-ba kerül darabonként a macskaszállítás.
2022. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

4-es, ha jól láttam (most csak így gyorsban kerestem rá), akkor megy Bécsből, szóval gondolom, az egyik lehetőségem az, hogy odavonatozok - már ha nincs akadálya annak, hogy ezt állatokkal tegyem - és átszállok, a másik pedig az, amit a 8-as javasolt.

Köszi az infókat.

2022. márc. 2. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!