Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban felvihetem a...

Kézipoggyászban felvihetem a repülőre a napi kontaktlencsémet? Most lesz az első repülésem. 8 napra 16 db kontaktlencsét kell vinnem, mert napi lencsét használok. Csak kézipoggyászt választottam. Felvihetem az 1 liter folyadékon felül a lencséket?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem 1 liter, hanem 100 milliliter. Azon felül semmilyen folyadékot nem vihetsz fel, amit nem a security után vettél. Ha ennyibe belefér a 16 kontaktlencse, akkor mehet, egyébként feladott bőröndbe kell tenni, abban lehet folyadék korlátozás nélkül (a megadott össztömegig természetesen).
2022. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kézipoggyászban 100 ml-es "csomagolásban" vihetsz folyadékot is, én úgy tudom (legalábbis pár éve felengedték, csak a 150 millis naptej került a kukába, elfelejtettem hogy az is ott volt)

A lencsének meg nem kéne gondot okoznia

2022. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Én is első repülő utamra készülök, szeptember végén. Csak pár holmit és némi tisztálkodási szert, kis kaját vinnék.

Ezek ha beleférnek az 5kg és méret kézipoggyászba akkor nem kell aggódni?

És mikor kell jegyet venni ha szeptember végén utaznék? (bocsi, hogy itt érdeklődöm!)🌝

2022. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!