Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire visel meg benneteket...

Mennyire visel meg benneteket egy 6-8-10-12 órás repülőút? Illetve a totális időeltolódás? Tudtok aludni normálisan a gépen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Semennyire, mert utoljára 20 éve ültem repülőn.

De amúgy a többséggel ellentétben, akik számára olyan egy repülőút, mint felszállni a négyes-hatosra, számomra ritkaság volt, így végig élveztem, és dehogyis aludtam, egyetlen percet sem.

2022. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem visel meg egyik sem. Aludni turista osztályon nagyon elvétve tudok, de néha azért sikerül. Viszont nekem nem annyira probléma 30-40 óra ébrenlét. Régen három műszakban dolgoztam, folyamatosan ez ment.
2022. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Engem kétszer is nagyon megviselt. Mind a kétszer hazafelé. Migrén, hányás, rosszullét. Aludni én nem tudok. Legyen nálad gyógyszer rosszullétre, illetve próbálj meg piheni, még ha nem is tudsz aludni. Viszont legtöbb embernek semmi baja nincs, megnéznek pár filmet, esznek, pihennek és már szállnak is le. Szóval nem kell túlreagálni, ki lehet bírni.
2022. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Vigyél nyakpárnát - nagyon sokat segít, hogy tudj aludni, és ne bukjon előre a fejed folyton.
2022. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyen hosszú útra még nem repültem, csak Európán belül, busszal viszont gyakran utazom messzire. Ami az általad írt időtartamok két-háromszorosát jelenti. :) Aludni egyáltalán nem tudok, úgyhogy nyilván fáradtan szoktam megérkezni, de egy csomó mindent látok menet közben, számomra ezért megéri.
2022. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Engem kimondottan megviselt, ilyen alkat vagyok. De ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni, neked lehet, hogy jobban megy az átállás.
2022. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Amerikába 9 órás utam volt + az út franciába és átszállás.

Nem igazán fáradtam el, ahogy az időrltolódás sem viselt meg annyira, mint amennyire gondoltam volna, viszont azt is túlzás lenne állítani, hogy friss és üde voltam utána

2022. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

A rekordom Új-Zéland volt: 30 óra átszállásokkal, várakozási idővel.

Munkaügyben mentem, érkezés után 10 órával már dolgoznom kellett. 2 napig kóvályogtam.


A 8-10 órás annyira nem vészes. Az első napot lazára kell venni, mert fáradt vagy, a másodiktól már oké.

2022. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
Köszi, hogy lepontoztatok, én is lepontoztam mindenkit, puszi
2022. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Valaki elmondja, hogy ezek a válaszok miért nem hasznosak? Nem értem... Vagy csak valaki trollkodik és lepontozz embereket?
2022. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!