Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire visel meg benneteket...

Mennyire visel meg benneteket egy 6-8-10-12 órás repülőút? Illetve a totális időeltolódás? Tudtok aludni normálisan a gépen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 19:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Évi 5-6-szor, persze.
2023. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nyilván rám gondoltál.

Az 5-6x a Covid előtt volt igaz, amíg az USA-ba nem lehetett beutazni,addig főleg Európán belül repültem. Az Air France/KLM sokkal jobban kezelte a helyzezet mint a Lufthansa csoport, de volt néhány hónap amikor tényleg itthon kellett üldögélni. Azelőtt csak Miles and More törzsutas státuszom volt, de pont a Covid alatt Flying Blue arany fokozata is meglett. Ha ez mond valamit neked a repült mérföldekről. Nem kell szégyellned, ha nem.

2022-re már kezd helyreállni a világ, a Google szerint tavaly 3,2× kerültem meg a földet és ha minden így megy tovább, nemsokára visszatérek a pre-covid számokhoz.


Nyilván nem mindenki huszonéves a maga korlátozott tapasztalataival, ami inkább adottság mint hiba, de hidd el, azon kívül is létezik világ, amit te eddig észrevettél az életből.

Nem azért utazom ennyit, mert gazdag vagyok és unatkozom, hanem ahogy írtam is, ez a munkám. Azért fizetnek jómódú emberek, hogy a világ egyik pontjáról a másikba elvigyek legális dolgokat. Van amit lehet bulk szállítani, de van amihez bizalom kell és a légiközlekedési alapvetéseken túl a szállítandó tétel részletekbe menően mély ismerete szükséges és nincs bizalom, ha pl. nem ismered a nyelvüket vagy nem értesz a szállítmány tartalmi részéhez legalább úgy mint ők. Ez nem DHL. Ez niche. Ez az egyik oka, hogy én végzek ilyen munkát, nem te, a másik az, hogy lehet, te nem is szívesen csinálnád, harmadik pedig, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy ilyen meló létezik, nekem meg van.

Szóval ne gyerekeskedjünk már...

2023. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!