Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gyerekek hogy viselik a...

Gyerekek hogy viselik a hosszú repülőutat és az időeltolódást?

Figyelt kérdés

7 éves gyerek először utazna repülővel hosszú útra, 6 óra időeltolódás. Mennyire viseli meg? Mennyi idő mire visszaáll?

Repülővel amúgy sokszor utazunk vele 2-3 órás utakat és hosszú autóutakra is szoktuk vinni, azokat bírni szokta, csak le kell kötni valamivel, de most főként az időeltolódás érdekelne.


2015. dec. 19. 09:11
 1/1 anonim válasza:

En ketszer utaztam Los Angelesbol Budapestre, atszallassal..

12 ora altalaban az elso ut, majd meg 2 vagy 3 ora Budapestig.

Az elso alkalommal a kisfiam meg nem volt 2 igy az olemben ult, a kislanyom 3 es fel eves volt ekkor.

Masodik alkalommal a kisfiam volt 3 es a nagylany negy es fel..

Az utazas elso fele jol ment, hisz a 12 orabol 6-7 orat aludtak, mivel este indult a gep. Utana elteveztek, rajzoltak es volt par ora szenvedes , majd az atszallas es az uj gepre ismet 3 ora az mar nehez volt nagyon.

A masodik alkalommal mar nagyobbak voltak, igy elteveztek, aludtak, stb.. de a vissza utnal volt gond, mert reggel 10 kor indult a gep a hosszabb 12 oras utra, akkor vegig ebren voltak es sokat szenvedtek.

Most ismet ut elott allunk , mar betaraztak a szamitogepet mesekkel amig a le nem merul, majd a telefonon jatszhatnak meg a repulo tv .. plussz viszek konyvet , rajzolni is tudnak.. Remelem nem lesz gond.

9 ora elteres volt nalunk, ejjel fent voltak, nappal aludtak az elso par napban, es utana mar atszoktak.. Nappal probaltam oket lefarasztani es nem aludtak, akarmennyire faradtak voltak igy ment jol. Remelem segitettem.

2016. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!