Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Először fogok életemben...

Először fogok életemben repülni, ha gond lenne ezt megtehetem?

Figyelt kérdés
Olyan helyre mennék repülővel ahonnan rögtön indul vissza Budapestre az a gép, amivel én megyek ki. Ha meggondolom magam, és rögtön haza akarok jönni, megbeszélem a légiutas kisérőkkel, hogy nem szállnék le, ott maradnék a gépen és vigyenek haza. Csak marad részemre egy el nem foglalt hely a gépen. Ha már kifizettem az odaút árát ami nem olcsó, ennyit megérdemlek. Simán véleménynek szerintem. Egy ember nem oszt, nem szoroz...
2022. nov. 28. 18:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*simán belemennek
2022. nov. 28. 18:53
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ilyet, nem visznek potyautasokat.


Megveheted a visszafelé tartó járatra, de akkor is le kell szállnod és újra beszállnod, nem maradhatsz a gépen.

2022. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem vagyok terrorista, kinek ártok ha ott maradok
2022. nov. 28. 19:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi trollkodás megvolt
2022. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem busz, hogy vár 5 percet, aztán jön vissza.
2022. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Na,most hogy megvolt a napi pistike kerdés amit persze szokás szerint te "teljesen komolyan" gondoltál és "csak komoly válaszokat" vársz,inkább menj és sétálj egyet....
2022. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitaláció, jelentsétek.
2022. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem maradhatsz a gépen. Minden

út előtt tankolni kell és addig utas nem tartózkodhat a fedélzeten.

2022. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Reptéren dolgozom, talán hiszel nekem. Ha egy gép megérkezik egy adott repülőtérre Budapestről, az egyáltalán nem biztos, hogy ide is indul vissza. A forduló ideje egy fapadosnak 20-30perc, de ez nem azt nelenti, hogy tuti megtudod oldani, hogy vissza is szállj a gépre. Igazából elég esélytelen. A buszon sincs potyázás, nem is értem hogy gondoltad ezt egy repülőn. Ha megpróbálod és a crew nem tud meggyőzni, akkor szólnak a kapitánynak, esetleg a rampás is felmegy, na ott már bajban vagy, de ha még mindig játszod a hülyét, akkor bizony nem mezei rendőrök, hanem terror elhárítók fognak leszedni a gépről, na onnantól nagyon rábsztál. Van már “jegyed” az odaútra?
2022. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha van még hely a gépen visszaútra, és online veszel jegyet (pl. mobilon), becsekkolsz online és nincs feladott poggyászod, akkor jellemzően semmi akadálya annak, hogy ugyanazzal a géppel visszagyere. Kiszállsz, de ki sem mész a tranzitból, hanem megvárod, míg elkezdődik a beszállás a visszatérő járatra. Ekkor az új beszállókártyáddal (a telefonodon) beszállsz a visszatérő repülőbe, jellemzően ugyanannál a beszállókapunál, ahol kiszálltál, tehát nem is kell messze menned.

Ha feladott poggyász van, akkor necces a dolog, mert azt fel kell venned, majd újból fel kell adnod és átmenni a biztonsági ellenőrzésen. Ez többnyire több idő, mint a repülőgép fordulóideje.

2022. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!