Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Először fogok életemben...

Először fogok életemben repülni, ha gond lenne ezt megtehetem?

Figyelt kérdés
Olyan helyre mennék repülővel ahonnan rögtön indul vissza Budapestre az a gép, amivel én megyek ki. Ha meggondolom magam, és rögtön haza akarok jönni, megbeszélem a légiutas kisérőkkel, hogy nem szállnék le, ott maradnék a gépen és vigyenek haza. Csak marad részemre egy el nem foglalt hely a gépen. Ha már kifizettem az odaút árát ami nem olcsó, ennyit megérdemlek. Simán véleménynek szerintem. Egy ember nem oszt, nem szoroz...
2022. nov. 28. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"De nem vagyok terrorista, kinek ártok ha ott maradok"



Nem lehet, ez a szabály, pont...

2022. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BeefEater ***** válasza:
8: Nem feltétlen kell minden út előtt tankolni (lásd tankering) és lehet utasokkal a fedélzeten tankolni (Pl. Airbus dokumentáció, 7. oldal: [link] )
2022. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi van, ha visszafelé tele a gép?

Ha nem az, honnan tudod melyik lesz az üres hely? Csak feleslegesen akadályoznád a beszállást.

Miért kéne téged ingyen visszavinniük?

Honnan tudod, hogy ugyanaz a gép megy vissza és nem egy másik?

2022. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Édes istenem ugye ezt nem gondoltad komolyan? Ilyen alapon körberepülhetném ingyen a világot
2022. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos hogy olyan könnyű olyan gépet találni ami kapásból vagy csak minimális idő elteltével indul ugyanoda vissza. Mellesleg a repülőjegyet is elkérik. Ott majd mit mondasz? Csókolom én már kifizettem az oda utat akkor vigyenek is vissza?
2022. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!