Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz Air miért ennyire kapzsi?

A Wizz Air miért ennyire kapzsi?

Figyelt kérdés

Talán a legrosszabb fapados légitársaság lett.


Minden alapvető dolgot külön meg kell fizetni, bőrönd ára ugyanannyi mint egy utasé.


Azon kívül az algoritmusaik, ha túl sokat időzöl az oldalukon tolják fel automatikusan az árakat.


2023. márc. 16. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem is ezzel lenne a baj, hanem hogy néha napján(minden hétre jut egy eset) otthagyják az utasokat a reptéren nulla tájékoztatással, nulla kárpótlással.
2023. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert így müködnek a fapadosok :/

Néha olcsóbb rendes légitársasággal menni, mert ott benne van a jegyárban pl a bőrönd, meg becsekkolásnál az ülőhely választás.

2023. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Én még mindig Wizzel járom be a fél környéket gombokért. Annyi a megoldás, hogy nem kell annak a lúzernek lenni, aki 100 ezres berlini jegyeket vesz 4 napra 32kg feladós poggyásszal, meg 6 embert egymás mellé ültet egy 80 perces repülésre, hogy a tüncimünci 22 éves kisfiáról addig se kelljen levennie a szemét. Például minek vennék bőröndöt, ha kevesebbért tudok felvenni nagy kézipoggyászt, ami nekem az a méret, amivel lenyomtam egy olyan fél éves utat, ami himalájai túrázástól búvárkodásig mindent foglalt magába? Arról nem beszélve, hogy míg a szalag mellett tököltök én már rég a taxiban vagy a reptéri buszon ülök.
2023. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3


Hát a 10 kiló kézipoggyász is minimum 60 euró. Csak egy kis hátitáska ami ingyenes, abba meg belefér 3 nadrág.

2023. márc. 16. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
@4 A priority ára teljesen függ az útvonaltól, egy hétnél kevesebbre nekem mindig elég a kispoggyász, még télen is. Legutóbb 16k pénzt fizettem oda-vissza priority-ért egy irányonként 2000 km-es útra.
2023. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A ryan sokkal kapzsibb. A wizznel gyakrabban lejjebb mennek az árak, van discount club, ami pár repülés után visszahozza az árát.
2023. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapzsi, csak te azt hiszed, olcsó. Nem az. Egyébként olcsó húsnak híg a leve.
2023. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

"Csak egy kis hátitáska ami ingyenes, abba meg belefér 3 nadrág."

Az a kis táska egy 22 literes hátizsáknak felel meg. Ha neked abba csak 3 nadrág fér bele akkor a hiba nálad van. Nekem 1-2 hétre bőven oké.

2023. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Mert profitorientált.
2023. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!