Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megéri El Al géppel Izraelbe...

Megéri El Al géppel Izraelbe utazni?

Figyelt kérdés
Nagyon drága a jegy (drágább, mint más), ad valami pluszt? Azt tudom, hogy nagyon biztonságos, de nagyon körülményes a biztonsági ellenőrzés. A kaja kóser, de nekünk erre nincs szükségünk. Utazott már valaki velük? Milyen volt?

2023. ápr. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg ha olcsóbb, mint más alternatíva.
2023. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem eri meg veluk utazni, ha sokkal dragabb a jegy.


mivel nem fapados, keses, jarat torles eseten gordulekenyebb lehet a karpotlas, ha ez megeri neked az extra penzt, akkor megeri.

2023. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az El Al honlapja szerint From HUF 94,700. Ez kb €220-230. Emlékeim szerint fapadossal €100 körül lehetett megúszni, de ez 2013 jan. volt.

A biztonságra a fapadosoknál is ügyelnek, ott is izraeli biztonságiak vannak.

Viszont emlékszem, ismerõs utazott El Al-lal, áradozott, szóval nyilván a kiszolgálás a különbség. Ezeket kell megfontolni + #2-t, de döntened neked/nektek kell.

2023. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, majd elfeledtem: a menetidõ papíron 3 óra, de benne van az idõzóna, szóval valójában 2 óra. Ennyi idõ alatt enni nem sokat kell (akár kóser, akár tréfli).
2023. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!