Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Easyjet alapvetően színvona...

Az Easyjet alapvetően színvonalasabb légitársaság, mint a Wizz Air és a Ryanair? Tudom, hogy ők is fapadosak, de általában náluk drágábbak a jegyek.

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
En utaztam mar mind a harommal es nem tapasztaltam erdemi kulonbseget.
2023. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Fapadosok mind egykutya, ugyanazt a marhavagon szintet hozzák egységesen...
2023. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ket teljesen kulon kategoria. Az EasyJet low cost a masik ketto ultra low cost kategoria. A szinvonal/megbizhatosag is ennek megfelelo. Es az egesz legi ipar legalaja a WizzAir rosszabb mint az Air Koryo.
2023. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amennyivel drágábbak, annyival színvonalasabbak is.
2023. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én sosem értettem igazán a különbségeket, kontinensen belül a Lufhansa meg a Wizz között nagyjából a poggyász meg egy sajtos szendó a különbség.
2023. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. ja meg a megbizhatosag, a wizz vagy elvisz vagy nem vagy akkor amikor menni akarsz vagy nem stb
2023. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
@6 Évi kb 50 szektort repülök, vegyesen mindenfélével. Szálltam le propelleressel egy etióp fennsík közepén, csomószor repültem fapadossal, kipróbáltam az összes közel-keleti társaságot, nincs olyan utolsó indiai fapados, ami ne jött volna szembe. Egyetlen társasággal szívtam kicsit nagyjából 500 repülés alatt és az a KLM. Lehet bármelyikkel gond, nekem 50+ Wizz szektor alatt egy nagyjából fél órás késés volt a maximális problémám.
2023. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!