Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kiwi.com - már megint... Elős...

Laca11 kérdése:

Kiwi.com - már megint... Először is tudom, sikeres ember nem lehet, aki náluk foglal. A kérdésem viszont arra vonatkozna, hogy volt-e bárki, akinek problémái adódtak a kiwis foglalásból?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek van-e olyan ismerőse, akinek NEM fogadták el a kiwis beszállóját? Egyébként szívesen elmesélem a saját storymat. Szerintem elsősorban azok foglalnak a kiwin, akik most repülnek először, teljesen kezdők, mint én. Keresésnél a kiwi elkerülhetetlen, és szinte vezet a vásárlásra. Erre van, erre készült. Aki tapasztalatlan, az meg nem is gyanakszik. Szóval így jártam én is, de tetszik, hogy van magyar telefonos ügyfélszolgálat, elvégzik a check-int (tudom, hogy nem lehet bonyolult, de akkor is plusz), és nem is drágább, ha nem veszel felesleges szolgáltatást, garanciát, stb. náluk. Most is csak azért érdelkődöm, mert olvastam, hogy izmozott egymással a Ryanair és a kiwi, és érdemes-e elkérnem a foglalási adatokat, hogy magamnak végezzem a check-int. De ha mindenki csak ÚGY TUDJA, hogy nem engedik fel a gépre a kiwiseket, de igazából senki se hallott konkrét esetről, akkor én sem agyalok rajta sokat.

2023. szept. 26. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Megadják a foglalási adatokat ÉS elvégzik a Check in-t is.
2023. szept. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Redditen van utazós subreddit(nem magyar), külön flair van a kiwis károsultaknak.
2023. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!