Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülésnél milyen füldugó...

Repülésnél milyen füldugó vált be nektek fülfájás ellen?

Figyelt kérdés
Van ezeknek a repüléshez szánt füldugóknak fejhallgatós formájú verziója is?

márc. 4. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Meg sosem fajt a fulem. Az a minimalis nyomaskulonbseg nem okoz semmi tunetet. Szerintem tulparazod, emelkedes meg sullyedeskor nyelni kell parat, hogy a fulkurtben egyenlo legyen a nyomas es annyi.
márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1!

Neked akkor mázlid volt eddig...

Nekem is sokszor volt olyan, hogy meg sem éreztem, de olyan is, mikor az agyam a fülemen keresztül akart kifolyni, és 3 nap múlva múlt el a füldugulás, addig folyamatos volt egy zúgó alaphang...


Viszont ilyen füldugót még nem próbáltam, számomra hihetetlennek hangzik, hogy ilyen egyszerűen, egy füldugóval meg lehetne gátolni azt az iszonyatos feszítő érzést. Ha kipróbálod, kérdező, akkor mesélj majd! :)

/Bár úgysem tudjuk meg, hogy füldugó nélkül mennyire fájt volna az adott leszállás 🙃/

márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az valt be fulfajas elle , hogy fel- es leszallas kozben nagyokat asitok.
márc. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor fáj ha meg vagyok fázva. Nekem egyedi készítésű füldugóm van az segít.
márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a rágó segített, igaz, biztos úgy néztem ki, mint egy kérődző tehén, de megúsztam a fülfájást, dugulást.
márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
1: annyira "túl van parázva", hogy vannak emberek, akiknek kiszakad a dobhártyája leszálláskor. Egy reptéri transzferes sofőr mesélte, aki a reptérre vitt egyszer, hogy egy kanadai magyar család gyerekéért Frankfurtba szokott kimenni, mert Ferihegyen már többször kiszakadt a dobhártyája. Az én kamasz gyerekemnek is csak Budapesti leszállásnál van gondja (neki szerencsére nem szakad, csak nagyon fáj), azon kívül 5-6 másik reptérrel van tapasztalatunk, ahol nem szokott neki fájni.
márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Akibek fül-orr-gégészeti gobdjai vanbak vagy csak szimplán náthás annak nagyon tud fájni és rágózás meg ásítozás mellett is ki tud lyukadni. Én sem tudtam hogy milyen ez ameddig egyszer betegen repültem hát majd bele pusztultam úgy fájt.
márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Utolsonak igaza van. 20 éven keresztul nem volt semmi gondom a repuléssel, max. kicsit bedugult a fulem, rágózni és ásítozni szoktam, de 2 éve kezdodott, hogy leszálláskor nagyon fájt és még utána is kicsit, a dugulás is megmaradt 1 napig, nagyon kellemetlen. Kronikus arcureggyulladásom van, tobbszor operáltak már rá + orr polipokra, lehet ettol.

Kovetem én is, hátha tud valaki tanácsot adni, hogy mi segíthet.

márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!