Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-el való utazással...

Wizzair-el való utazással kapcsolatban valaki tapasztalt segítene?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy Wizzairel csak foglalás útján lehet repülni? Vagy például ha én tudom hogy mikor megy járatuk és én oda megyek órákkal előtte tudok úgyis arra a gépre jegyet venni ott helyben tőlük? Mert most külföldön tartózkodok és lehetséges hogy valamikor hirtelenjében kb 2 napon belül kéne haza utaznom ha kapok egy hírt valamiről és a banki utalással való foglalás van mikor ennél több mire le "OK"-zák , és ha ilyen lehetséges körülbelül mennyivel kerülne többe egy foglalás által mindennel pl. egy 100 Euros ticket így hogy ott helyben veszem (amennyiben lehetséges) előre köszönöm a választ.

2013. jún. 12. 07:34
1 2
 1/11 ConnectCare ***** válasza:

Kedves kérdező!


A Wizzair járataira jegyet csak a légitársaság weboldalán keresztül lehet venni, irodákat a cég nem tart sajnos fent.

2013. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a 100 euros jegy akar 500 euros is lehet 1-2 nappal az utazas elott. De a rendes ar 2-3x osa biztosan.


Nem kell, hogy aterjen a penz, ha zarolva van mar az osszeg akkor ugyis megkapjak. Foglalahatod az indulas elott 2 oraval is a jegyed.

2013. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bankkártyával fizess és akkor nincs ilyen gond.
2013. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémád. Kártyával foglalva azonnal megtörténik a foglalás. Viszont amennyire lehet igyekezz minél előbb foglalni. Még 3 nappal utazás előtt foglalva is sokszor olcsóbb, mint aznapra. De az nem nagyon fog menni, hogy kimész és rögtön utazol. Vagy ha igen, akkor nem wizzairrel és iszonyatosan magas árakkal nemzeti légitársasággal meg lehet ezt is csinálni.


Honnan hova utaznál? Azért kérdem, mert vannak olyan helyek, ahol annyira olcsó a jegy, hogy ha bizonytalan vagy a pontos dátumban, akkor még úgy is jobban jársz ha veszel 2-3-4 időpontra is jegyet aztán akkor utazol amikor jó az időpont.

2013. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , a helyzet az hogy sajnálatos módon mennem kell minimum 1 hét múlva (szerencsére nem 1-2 napon belül) , THessalonikiből Budapestre , s amint láttam pont van is egy járat jun. 21-én még ma le is foglalom , a problémám egyébként az volt hogy előtte olyat mondtak hogy átutalásnál addig nem érvényes a jegy amíg meg nem érkezik hozzájuk s nem jelzi ezt az oldal , de ezek szerint nem így van , mindenesetre köszönöm a válaszokat még egyszer
2013. jún. 14. 08:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te kevered az átutalás és a kártyás fizetés fogalmát, ez két különböző dolog.
2013. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A problémám az hogy nekem nincs bank kártyám és most néztem hogy banki átutalással hogy foglalhassak csak akkor tudok ha 14 napnál több van még a járat indulásáig ,a hitelkártya gondolom a bankkártyás dolog amit említettetek ( bocs de nagyon nem vagyok otthon az ilyen dolgokban)remélem meg tudom oldani még 21 vagy akár 17 ei járatra.
2013. jún. 14. 11:47
 8/11 A kérdező kommentje:
p.s. : barát által utaltam anno mikor kijöttem de nem tudom hogy alkalmas e a kártyája arra hogy most azonnal intézhessem ahogy mondtátok bankkártyával
2013. jún. 14. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Barát utalt vagy kártyával fizetett a jegyekért? Utalni semmiképp nem tudsz ha már két héten belül vagy ezt jól látod. Kérj meg valakit akinek van kártyája. Ma már azért egy bankkártya nem olyan ritka, sőt sok embernek több is van.

Kártyával azonnali a fizetés, akár 3 órával indulás előtt is tudsz foglalni úgy.

2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen azóta utána érdeklődtem barátaim körében és egyikőjüknek van Mastercard bankkártyája ami meg van jelölve a Fizetés opciónál a "hitelkártya" pontnál a wizzair.com nál amikor foglal , nem tudom hogy most neki hitelkártya van vagy most egyáltalán van e különbség a kettő közt de a lényeg hogy mastercard gondolom és most megpróbál majd nekem foglalni , ( tényleg bocs de semmi fogalmam az ilyen dolgokról nem igazán szerettem volna valaha is bankkártyát bár ezek után...)
2013. jún. 14. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!