Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-el való utazással...

Wizzair-el való utazással kapcsolatban valaki tapasztalt segítene?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy Wizzairel csak foglalás útján lehet repülni? Vagy például ha én tudom hogy mikor megy járatuk és én oda megyek órákkal előtte tudok úgyis arra a gépre jegyet venni ott helyben tőlük? Mert most külföldön tartózkodok és lehetséges hogy valamikor hirtelenjében kb 2 napon belül kéne haza utaznom ha kapok egy hírt valamiről és a banki utalással való foglalás van mikor ennél több mire le "OK"-zák , és ha ilyen lehetséges körülbelül mennyivel kerülne többe egy foglalás által mindennel pl. egy 100 Euros ticket így hogy ott helyben veszem (amennyiben lehetséges) előre köszönöm a választ.

2013. jún. 12. 07:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na úgy látszik minden rendben lesz , igaz csak holnap tudnak segíteni foglalni de remélhetőleg nem lesz sokkal drágább mint ma , még egyszer köszönöm a segítségett sok idegeskedéstől kíméltetek meg
2013. jún. 14. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!