Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szeretném a barátnőmet meglepn...

Szeretném a barátnőmet meglepni egy Londoni úttal. Hallottam hogy vannak olyan fapados járatok amivel reggel odautazok és aznap jöhetek is vissza, csak egy villámlátogatás, nincs sok pénzem. Mennyire megoldható ez vagy mennyire költséges mégis?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

" A Londonon belüli utazgatás olyan hosszadalmas, hogy az égvilágon semmit nem tudnátok megnézni, maximum megérkeztek a repülővel, bevonatoztok, megnézitek az állomást, aztán lehet is visszajönni, mert eltelt az idő... tényleg semmi értelme"


Marhaságokat tudsz beszélni hallod. Ilyen alapon aki Londonban lakik annak nem érdemes dolgozni járni se, mert elindul, megnézi a munkahelyét és már fordulhat is haza, avagy nem érdemes hazajárnia, mert munka után elindul, ránéz a lakására és fordulhat vissza, hogy beérjen másnap reggelre dolgozni.

Hülyeségeket tehát én is tudok mondani. :D


Az igazság viszont:

Én próbáltam, szerintem bőven megérte, DE! amikor én csináltam akkor tényleg utánad dobták a repjegyet szinte ingyen, plusz Budapesten lakom úgyhogy a Budapesti reptér nem táv (és nem költség) plusz luton-london transzferbuszt is találtam 2 fontért úgyhogy így ezek összességéből az jött ki, hogy nagyon is megéri.


Konkrétan London belvárosában kb. nettó 9 óránk volt nézelődni. Azért ez alatt sok mindenre van idő.


Viszont én 30-40-50 ezres repjegy árak mellett tuti nem csinálnám ugyanígy egy napos kirándulás keretében mert akkor már jobban megéri kinézni egy olcsó hostelt és több napot rászánni.



De ha valami csoda folytán megint dobálnák a filléres jegyeket, akkor én simán kimennék egy napra újra. A hátrányát igazából itthon kell elviselni: nyilván fáradt leszel a korai kelés és késő esti hazaérkezés miatt, de ezt már a saját ágyadban pihenheted ki.

2014. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jó, mondjuk én arra nem gondoltam, hogy valaki egyből Pestről indul....én amikor Londonba mentem itthonról, hajnal 4 kor keltem, hogy felvonatozzak pestre, és 2 óra körül voltam Londonban, ahonnan még 2 óra volt bemenni a városba, tehát késő délutánra értem oda hajnali keléssel :D Ha még aznap vissza akartam volna jönni, akkor én pl. nem tudtam volna megnézni semmit....
2014. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!