Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy klausztrofóbiában szenvedő...

Egy klausztrofóbiában szenvedő ember képes repülővel utazni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
úgy szokták h lekötözik a székhez jó erősen és akkor tombolhat. máskülönben veszélyes dolog ez.
2014. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ milyen mértékben. Én is az vagyok, de kis mértékben. Az alacsony zárt tereket nem bírom, ahol nem tudnék kiegyenesedni (pl barlang vagy olyan zárt rész aminek a plafonja alacsonyabb mint én) A repülő nem ilyen, meg azért tágasabb, úgyhogy ott nem vagyok rosszul.
2014. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Baromi nehéz történet, de minden megoldható. Főleg nagyon hosszú utakon komoly probléma lehet a WC mert a pici wécéfülkébe klausztrofóbiás ember végleg nem tud bezárkózni. A megoldás: beszélni kell a stewardesekkel, nem Te vagy az első akinek ilyen gondja van. Még rövidebb utakon sem árt figyelmeztetni őket, ha pánikrohamot kapsz legalább tudják mi az ábra.

2014. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Xanax mindenki barátja.
2014. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lovely Norton válasza:
A klausztrofóbia súlyosságától függ. Nekem is ez van, de nekem a repülô elég nagy ahhoz,hogy ne törjön rám,számtalan dologgal próbálom elterelni a figyelmemet ,ez a legtöbbször sikerül is. A probléma az lehet,hogy nagyon sok esetben a klausztrofóbia a már meglevô pánikbetegséghez társul. Vagy éppen fordítva. Súlyos eseteknek nem ajánlott a repülés.
2014. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 glaslo1 ***** válasza:
Bár kevésbé azonos a pánikkal, de szedálva akár "alkohollal, is simán elfelejthető, vagy tanulj afáig relaxálni!--nincs gáz nyugi!-üdv.
2014. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nikaa11 válasza:
100%
Én is ilyesmi beteg vagyok,és 2 sanaxtol szuperül éreztem magam a repülőn. Tényleg hatásos gyógyszer!!!
2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azt elhiszem. elég baj lenne, ha pont az alprazolam (xanax) nem oldana ennyire, nyilván tudod, mekkora áttörés volt annak felfedezése a szorongós kórképekben.


de még mindig hihetetlen h ennyi szorongós ember van (és ezek szerint nem kicsit ...), és senki se keresett még soha pszichológust????? mélyre kell ásni, tudom, talán hosszabb is, nem is a legkönnyebb terület, de nem is a lehetetlen, általában kezelhető!

2014. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!