Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha el akarok menni mondjuk...

Ha el akarok menni mondjuk Párizsba vagy Rómába repülővel, hogy tudom leszervezni interneten?

Figyelt kérdés
Hol tudok repülőjegyet foglalni? Szállásokat a booking.com-on nézegetek mindkét városban (még nem döntöttem, hova mennék). De a repülőjegy? Állítólag Rómában a reptér környékén sok látványosság van, és ha a közelben tudnék találni valami szállást, még helyi tömegközlekedésre se kéne költeni. Milyen hivatalos, megbízható oldalakon tudnék egy ilyen utat leszervezni? Hogyan?

2014. ápr. 21. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem túl komplikált dolog. Repülőjegyet a Ryanair vagy a Wizzair oldalán érdemes nézni. (Wizzair-nél ma 20%-os húsvéti akció van) Arra viszont érdemes figyelni, hogy a Ryanair-nél jóval nagyobb kézipoggyászt lehet ingyen vinni, így lehet, hogy olcsóbban jön ki velük. Érdemes előre 1-2-3 hónapot végignézegetni, hogy mikor a legolcsóbb a jegy, és ahhoz igazítani az utazás dátumát.

A Ryanair a Ciampino reptérre megy, a Wizzair a Fiumicino-ra. Az előbbiről buszos transzfer van a központba, az utóbbiról vonattal is be lehet menni, ezeket jegyeket is meg lehet előre venni a neten.


Szállás vonatkozásában a booking.com teljesen jó, én is mindig ott szoktam foglalni. A reptér környéki szállás szerintem nem jó ötlet, nem tudom honnan vannak ezek az információid, de onnan biztos nem lehet gyalog bejárni a várost, mert messze vannak. Ha olcsó szállást keresel, akkor a Termini pályaudvar környékét javaslom, onnan már tényleg tudsz menni gyalog is bárhová, de egyébként a néhány napos tömegközlekedési bérlet sem drága, én mikor legutóbb voltam azzal metróztam.

2014. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A reptéri transzferre ezt javaslom:

[link]

[link]

2014. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Párizs mellett döntesz, akkor a fentieken túl az Easyjet-et nézd meg. A transzfereket ott nem tudom, mert már régen voltam ott. Amúgy az én szubjektív véleményem szerint Róma sokkal jobb választás.
2014. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!