Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés közben menstruációs...

Repülés közben menstruációs görcsök?

Figyelt kérdés

Attól tartok,hogy pont akkor fog megjönni a menstruációm amikor egy 14órás repülőútra megyek egy átszállásal. Valaki volt már így? Mit csinált és mit ajánlana?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. máj. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok nő, de gondolkozzunk. 14 órás út, valószínűleg nagy gép, sok WC vel ha esetleg ki kell menned. Mindenképpen ülj közel WC hez. Ha van rá olyan gyógyszer ami kicsit használ nyugodtan vidd fel, vedd be. Próbálj aludni, döntsed hátra a széket amennyire lehet, ha ablak mellett ülsz nézelődj, tereld a figyelmedet. Ha otthon kibírod ott is kifogod !
2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Még jó, hogy nem te vezeted a gépet...
2014. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam, márciusban amikor 2 átszállással repültem Amerikába, az egész út 20 órás volt, szóval a tied lószar ehhez képest. Előző nap jött meg a mensim, semmi bajom nem volt.
2014. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. máj. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!