Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen érzés lesz?

Milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Repülni fogok és arra a részére lennék kíváncsi, amikor a kifutón elindul a gép. Mennyire "erős" a gyorsulás? Csak mert én az autóban sem igazán viselem jól.:D Ajánlatos bevenni előtte egy Daedalont?



2014. júl. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban gyorsul mint egy autó. :-)

Ha érzékeny vagy, akkor inkább az a része rossz, amikor elkezd felszállni, mert akkor elofordul légörvény, ilyenkor szokott liftezni a gyomor. Meg leszálláskor is, ha olyan helyen száll le a gép, ahol hideg-meleg van felváltva, akkor elég szar, akkor még nekem is hányingerem szokott lenni, pedig en bírom az ilyesmit. ( mindig tengerparti leszállópályáknal érzek ilyet, ahol meleg van, mögötte meg magas hegyek)

2014. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Írjatok még nyugodtan, minél több tapasztalatot hallok, annál jobb.
2014. júl. 22. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ülj az ablak mellé és akkor láthatod és nem csak érezheted ezt az élményt. Én mindig ablak mellé kérem a jegyemet és figyelem az ablakból a felszállást. Jobb mint egy versenyautó az biztos, főleg mikor emelkedik. Hatalmas élmény. Ha hajlamos vagy hányásra akkor vegyél be. Nekem még sosem volt hányingerem. A füldugulást meg rágóval oldom meg.
2014. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már várom.:D
2014. júl. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!