Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ülőhely kiválasztás?

Ülőhely kiválasztás?

Figyelt kérdés

Január 30-án utazunk, ketten, Easyjettel. Online utasfelvételt 30 nappal az út előtt lehet megtenni. A probléma, hogy nekem 28-án lejár a személyim. Ma voltam okmányirodában, ahol elintéztem az újat. A kedves hölgy azt mondta, hogy 3 hét múlva érkezik meg.

A kérdésem a következő: Mennyibe kerül, illetve egyáltalán érdemes-e ülőhelyet foglalni előre, hogy biztosan egymás mellé kerüljünk? Mert félek, hogy amikor 3 hét múlva megjön a személyim, már nem lesz egymás mellett hely.

Egyébként ez lesz az első repülésem, szóval nem is nagyon tudom, hogy igazából hogy mennek ezek a dolgok.



2014. dec. 29. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Repjegy vasarlashoz eleg az utlevel, nem kell szemelyi, helyjegyet pedig a csekkolasnal fogsz majd kapni, beszallaskor.
2014. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, csakhogy útlevelem nincs. Berlinbe megyünk, ezért nem csináltatok új útlevelet, ha elég a személyi.

Szóval nem az online csekkolásnál kapom meg a helyemet, hanem a helyszínen beszállás előtt?

2014. dec. 29. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Az easyjet az online csekkolásnál osztja az ülőhelyet.

Útleveled nincs? Akkor utazhatnál azzal, és nem kellene megvárnod, amíg be tudsz csekkolni az új igazolvánnyal. Amúgy ha csak ketten vagytok, nem hiszem, hogy probléma lenne az ülőhely. Ugyanazon foglalásban szereplő személyeket egymás mellé szokták ültetni. Mi mindig az utolsó héten csekkolunk, sosem fizettünk külön ülőhelyfoglalásért, és mindig egymás mellett kaptunk helyet.

2014. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos útlevelem nincs. Na, akkor remélem, hogy minket se raknak külön, elvégre ugyanazon foglalásban szerepelünk. Köszi a választ!
2014. dec. 29. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már sok éve nagyon sokszor utaztam repülővel, de sem a jegy vásárlásához (internetem intézem), se az online utasfelvételhez nem kell sem személyi, sem útlevél.
2014. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
becsekkolashoz midnenkepp kell, de asszem foglalashoz is, meg jo
2015. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!