Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Londonból New Yorkba tartó...

Londonból New Yorkba tartó repülők miért észak felé repülnek, és onnan nyugatnak?

Figyelt kérdés
Felmegy Izlandig, onnan majdnem Grönland, Kanadai partok és úgy az Usa. Rövidebb erre?
2016. júl. 1. 11:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Érdekes ez... Feltettem egy teljesen normális kérdést, mivel nem tudtam rá a választ. Erre kaptam egy finoman lekezelő választ benne burkoltan az iskolai eredményeimmel. Erre a burkolt lekezelésre írtam én, h imádtam a földrajzot, és jó voltam belőle. Szóba sem hoztam volna ha normális választ kapok. Sokan sajnos tényleg az őket ért frusztrációjukat jönnek ide kiélni arc és név nélkül... Én változatlanul azt érzem, h egy normális kérdést tettem fel, amire finoman lekezelő választ kaptam, tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 1. 16:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te feltettél egy egyszerű földrajzi kérdést aztán elkezdtél arcoskodni hogy mekkora király vagy belőle :D
2016. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog,h a személyeskedés felett hogy elsiklunk sokadjára.. Ami ugye előbb történt az időben mint az én földrajz osztályzataim közlése, amit itt arcoskodásnak titulálunk. De miért kezdtél el lekezelő módon személyeskedni? Ezt még mindig nem tudom. Pedig érdekelne! :-)
2016. júl. 1. 18:48
 14/20 anonim ***** válasza:

Mert dél felé, majd onnan keletnek kicsit hosszabb lenne....


Egyébként itt nemcsak a kérdező hülye földrajzból, hanem mindenki. Ugyanis a Föld nem gömbölyű, vagy geoid. Az lapos és kész.

2016. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy alapvetően 3-féle választípus/válaszoló típus van itt gyakori kérdéseken. Az első a jófej és segítőkész, aki még a smiley-t is odadobja esetleg a végére. A második aki segítő választ ír és kész, ők is jó arcok. Éééés jön a harmadik típus...: a nagymellényű, lekezelő, alpári, kioktató, sértődékeny.. Aki nem azért regisztrál egy ilyen oldalra, h segítsen, mégha szerinte hülye is a kérdés, hanem, h oda tudja szúrni az alpári beszólásait. Függetlenül az én kérdésemtől, nagyon sokszor észre lehet ezt venni itt az oldalon,hogy a kérdésre még csak válasz sem érkezik, máris kezdődik az "anyázás".
2016. júl. 3. 10:02
 16/20 anonim ***** válasza:

Mert arra a legrövidebb az út.


"Why do between the US & Europe go far north, sometimes over Greenland?


Most people assume this is to remain as close as possible to land in case of an emergency — i.e. keeping close to airports in case a diversion is needed. In fact has nothing to do with emergencies. It’s simply the shortest distance." [...]


[link]

2016. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

És 3-féle kérdező van.


Aki nem tud valamit, és megkérdezi. Megkapja a választ, örül, ennyi.


Aki unatkozik és kamu hülyeségeket ír ki.


Aki kiír egy kérdést, az 1. válaszolónak szar napja volt, és leb.ssza, amiért még egy ilyen egyszerű kérdésre sem tudja a választ. Ugye egy bolond százat csinál, mindenki szerint hülye a kérdező, amiért nem tud egy ilyen egyszerű dolgot. És ekkor hirtelen jön a megvilágosodás, a kérdező tudja, mindig is tudta, csak úgy megkérdezte, jaj, ő nem úgy értette, ő arra volt kíváncsi, nem erre (akkor miért nem azt kérdezte), vagy lehet, hogy bevallja, hogy amit kérdezett, azt ugyan éppen nem tudja, de amúgy a szakma nagy szakértője, PhD-je van belőle, 20 éve ebben a szakmában dolgozik, már az apja, nagyapja, ükükükükükükapja, még Ádám is abban dolgozott, csak éppen ezt az egy dolgot nem tudta....

2016. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, van baj rendesen! :-)
2016. júl. 5. 20:05
 19/20 anonim ***** válasza:
Pedig az utolso pont pont rad illik, kerdezo :"D.
2016. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én annyit mondtam, h jó voltam földrajzból, és szerettem. Egy szóval sem mondtam, h tudom a választ.. Ha valaki annyit ír, h hülye kérdés, azzal nincs baj, de a személyeskedés az más. Attól, mert vkinek szar napja van? Ezt nem gondoltad te sem komolyan, h ez egy okés érv.
2016. júl. 5. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!