Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elirták a nevem a repülőjegyen...

Elirták a nevem a repülőjegyen. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Más intézte számomra a repcsi jegyet külföldről. Két betűt összekevert. Már ki van fizetve a jegy meg minden. Most kaptam meg. Születési dátum ok, de a nevemben van hiba. Elfogadják majd igy? Mivel látni fogják ellenőrzéskor, hogy az útlevelemben szereplő név a jegyen lévő nem egyezik :S
2016. okt. 21. 13:44
1 2
 1/16 Ignis Subdialis ***** válasza:
58%
Nekem is olykor elírják de még sose volt baj.
2016. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Huh remélem velem sem problémáznak majd. Köszönöm a választ.
2016. okt. 21. 14:15
 3/16 anonim ***** válasza:
3%

Ha előbb gugliznál, utána kérdeznél, megértenéd, te vagy a százezredik, aki feltette ezt a kérdést.

Ha nem gugliztál előtte, azzal magadat minősíted. Ha gugliztál és kiírtad, azzal komoly mentális hiányosságokról teszel tanubizonyságot.

2016. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Amint láthatod magad is, előtted már megválaszolták a kérdésem. Szóval minek jöttél feleslegesen ide pofázni? Ha már sokszor feltették ezt a kérdést, akkor minek fáradozol azzal, hogy itt pofázol? Meg mintha érdekelne, hogy a magad fajta fontoskodni akaró fogyi mit gondol. Kapis?:)
2016. okt. 21. 15:40
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Felhívhatod a légitársaságot, kijavítják neked.
2016. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom értetted-e, de a lustasággal kevert butaságodat kritizáltam meg.

Azt az életképtelenséget, amivel idejöttél.

2016. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad. - ez alapján te baromira okos lehetsz :D Minek irsz válaszokat egyáltalán? Láthatod, hogy milyen értékeléseket kapnak a válaszaid. Ez az ,,okosságodat" tükrözi :D
2016. okt. 21. 16:36
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
En is azt javaslom, hogy javíttatsd ki, az a biztos!
2016. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell foglalkozni az 50%-ossal, néha ír értelmes dolgokat, de az esetek többségében csak nagyképűen kioktat. Valami mentális problémája lehet.
2016. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

köszönöm az előttem szólónak, hogy elmesélte, hány százalékon áll az értékelésem. Ettől függetlenül érdemes megfontolni a válaszaimat.

Elvégre félszeműek és analfabéták közt egy kétszemű, vagy írástudó is király lehet.

Vagy 50 százalékos.

2016. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!