Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi esély van rá, hogy fog...

Mennyi esély van rá, hogy fog lejjebb menni ez az irreálisan magas Wizzair repülőjegy-ár? (155000 Ft! , Tenerife,2017. augusztus)

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném, akik tapasztaltak fapados repülőjegy (főként Wizzair) ügyben:

Jövő augusztusban utaznánk Tenerifére, ahova Magyarországról csak a Wizzair repül közvetlenül (ami tudtommal fapados légitársaság). Arra az időszakra a jegyek konstans 100e Ft felett vannak, jellemzően 155000. Egy útra, egy főnek!

Eközben nem-fapados légitársaságoknál (pl. Iberia) 50e-ből ki lehet jönni, igaz, átszállással és éjszakai megérkezéssel.

Értem én, hogy csúcsidőszak meg minden, de létezik, hogy ennyire drága legyen egy fapados jegy? Vagy csak még annyira soká lesz, hogy ilyenkor még magas? (áprilisban van 17e-ért is ugyanez a jegy!)

Én nem voltam még ilyen helyzetben, ezért kérdeznélek titeket, szerintetek érdemes várni, hogy lejjebb menjen a Wizz, vagy ez már marad ennyi és érdemes inkább most lefoglalni az alternatív lehetőséget 52000-es áron?

Tisztában vagyok vele, hogy az árváltozásokat nem lehet előre kiszámítani, de hátha valaki több ilyet látott már mint én és tud tanácsot adni.



2016. dec. 6. 20:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mi még tavaly szeptemberben foglaltuk le idén májusra az utazásunkat Tenerifére, Costa Adeje-re. Wizztours.hu-n, 4 főnek 12 napra egy feladott pogyásszal, biztosítással 450 ezer volt összesen! Érdemes ott is nézelődni, mert szállással kombinálva elég jó áraik vannak, de persze függ az időszaktól is!!!
2017. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!