Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Wizzair helykiosztási gyakorlatával kapcsolatban az új rendszerben?

Figyelt kérdés

Egy ideje már csak becsekkoláskor oszt helyet a rendszer.

A kérdésem az lenne, hogy aki korábban csekkol be, az nagyobb eséllyel kapja a rosszabb helyeket? Vagyis először a rosszabb helyeket szórja ki a rendszer?



2017. jan. 3. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Mivel a "jó" és a "rossz" szubjektív kategóriák, és azt kétlem, hogy a rendszer gondolatolvasó lenne, és később direkt megkeresné az adott embernek rosszabb helyeket, ezért NEM.
2017. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szubjektív, az ülőhelyek ára egyértelműen meghatározza azt, hogy az adott hely jobb vagy rosszabb.

Jobbak az első sorok, a nagyobb lábterű sorok, rosszabbak pedig a középső ülések és a leghátsó sor.

Tapasztalatom még nincs, de én valószínűnek tartom, hogy az olcsóbb helyeket osztják ki először.

2017. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már vásárláskor oszt helyet a rendszer, nem kell a csekkolásig várni vele. Viszont ilyenkor ha csak ketten vagytok, egymás mellé ültet ugyan, de ha még van hely, következetesen nem ablak mellé teszi az egyiket sem. Nagylábterű és egyéb extra helyekre meg eleve csak fizetősen lehet bejutni. A vásárláskor kiosztott helyedet a csekkoláskor amúgy még ráfizetéssel megváltoztathatod.
2017. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pár hete már csak becsekkoláskor oszt helyet, a vásárláskor nem. Egyébként időközben becsekkoltam és árban középkategóriás helyet kaptam (10F).
2017. jan. 3. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat!
2017. jan. 3. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez valami új rendszer, mert amikor én utaztam vele (nyáron), akkor nem volt különböző árkategória, és egész egyszerűen adta, ami jött.


Egyébként nekem meg pont, hogy a középső rész a kedvencem, ráadásul folyosó mellett. Szerencsés vagyok, mert mások mindig elől/ablaknál akarnak ülni, így az én kedvenc helyeimért ált. nincs harc.

2017. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem rég van ez, de mintha a helyek korábban sem lettek volna egy árban emlékeim szerint.

Középső hely alatt a "B" és az "E" helyeket érti szerintem, a folyosó melletti helyeket preferálom én is, főleg hosszú utakon, hogy fel lehessen könnyen állni.

2017. jan. 3. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!