Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hely elcserélése más utassal?

Hely elcserélése más utassal?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a Ryanair engem a gép elejébe ültetett le, míg barátnőmet a legvégébe...


Mik a tapasztalatok, hajlandóak emberek elcserélni a helyüket a fapadoson? Mi van akkor, ha beülök másnak a helyére?



2017. máj. 21. 17:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egy foglaláson voltatok, és úgy tett külön a rendszer?
2017. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha külön tettek titeket, akkor már biztos, hogy nem volt egymás mellett hely. Vagyis valószínű, hogy melletted is olyanok lesznek, akik párban vannak, meg a barátnőd mellett is. Ők viszont nem fognak szétülni a kedvetekért.
2017. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végre nem egy vészmadár... Igen, egy foglaláson voltunk, 20-ától lehetett az "ingyenes" utasoknak check-inelni. Ma csináltam meg. Utólag már módosítani nem lehet, maximum visszafelé útra veszem meg a helyet. Ha, nincsen biztonsági szabályzat arra, hogy mindenkinek a helyén kell ülnie, akkor szerintem az egyedül utazók simán átadják a helyet, az enyémért cserébe, ahol ugye nagyobb lábtér is van.
2017. máj. 21. 19:00
 14/24 A kérdező kommentje:
Barátnőmet a 3 as ülés közepére tette, szóval mellette biztosan egyedül utazók lesznek, kivéve ha a másik sor belső felénél ül a másik pár, már ha rak így a rendszer utasokat.
2017. máj. 21. 19:01
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
#4 Az esetleges baleseteknél nagy területen szétszórva, darabokban szokták összekanalazni az embereket, akkor aztán tényleg édesmindegy, hogy hol ültél.
2017. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor aki az ablak mellett van, az nagy eséllyel egyedül van. Innentől már csak az a kérdés, vonzóbb-e neki a nagy lábtér, mint az ablak, illetve van-e olyan rugalmas, hogy a kedvetekért átül. Drukkolok! :)
2017. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként természetesen nincsen tele a gép, és gondolom nem is rendszerbeli hiba történt. Ugyanis nagy kedvességgel felkínált a Ryanair nekünk, hogy nem szeretne inkább az útitársa közébe ülni. És itt ugye megjelenik a járat helyfogalásai. Hát persze, hogy van még bőven olyan ülőhely ami nem elsőbbségi...Csak hát ez a pénzsóher szar Ryanair inkább szétültet minket, és aztán várja, hogy majd megvegyem a közelebbi helyet...Egyébként barátnőm melletti hely is le van foglalva, viszont az melletti másik sor belső helye nincsen, szóval valószínűleg a másik utas egyedül utazik
2017. máj. 21. 19:41
 18/24 A kérdező kommentje:
Vagy arra gondoltam még, hogy szerdán indul reggel a gép, és megnézem még kedd este a helykiosztásokat, és megjegyzem melyikek azok a helyek, amik még kedd este is szabadok, és hátha nem ül ott senki, csak ugye, van aki még helyben csekkol be, és akkor lehet azok meg azt a helyet kapják
2017. máj. 21. 19:43
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd középen ül akkor nem gondolnám hogy van olyan aki elcserélné vele a helyet, én biztos nem, a középső hely a legrosszabb, senki nem akar középre ülni
2017. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az én helyemet adnám, ahogy le is írtam.
2017. máj. 21. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!