Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Augusztusba a Wizzairrel...

Augusztusba a Wizzairrel utazom Debrecenből Londonba. A bőröndöm kb.4 cm-rel nagyobb nagy baj?

Figyelt kérdés
Szóval megvásároltam a nagyobb kézipoggyászt de ahogy méregettem a bőröndöt egy kicsit nagyobb. Ez mennyire lesz baj? Komolyan veszik? Csak a magasságával van probléma. Vagy vegyek egy kisebb bőröndöt? [link]

2017. aug. 1. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
A kerék nem számít bele. Ha anélkül belefér a határba, akkor simán átengednek. Különben sem mindig mérik a bőröndöket.
2017. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg számít a kerék is !


Az igaz,hogy nem mindig méregetnek,de ez kiszámíthatatlan!

Mi van ha pont akkor fogják? Az szívás lesz! :D


Ha mindenki betartaná a megadott méretet,nem lenne soha gond! Én meg 100 euróra büntetném aki túllépi! Ha Én betartom,tartsa be más is! A szabály az szabály!!

2017. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
#12 Már egy ideje megváltozott az a szabályzatuk, nem fogom neked most kikeresni és bemásolni, de nyugodtan elolvashatja bárki. Nem számít bele a kerék és a fogantyú.
2017. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindent bele számítanak, nekem 1 centin múlott mert egy oldalt kiálló kis szart beleszámítottak. Azt hiszem egy 10est fizettem rá. A wizzair nagyon szigorú ilyen szempontból.
2017. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!