Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repül valaki mostanában...

Repül valaki mostanában wizzair-el?

Figyelt kérdés
Wizzair repülőn lehet venni felfújhatós wizzair repülőt. Ismerősömnek szeretnék ilyet ajándékba, de sajnos én mostanában nem fogok repülni hogy vehessek. Lenne esetleg valaki aki repül és venne nekem egyet a gépen én pedig megvenném tőle utána.

2017. aug. 10. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jövőhéten pénteken megyek haza wizzair géppel. Ugye tudod, hogy nagyon drága a felfújhatós repülő?
2017. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez repülni. Neten is lehet rendelni.
2017. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Wizzair "újságban" úgy láttam 10 eoru. Vagy nem annyi?


Neten amiket találtam azok ennél jóval drágábbak voltak.

2017. aug. 11. 06:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van sok, de sajnos elajándékozva:( nagyon sokat repülök Wizz-zel, az idén már jártam Londonban, Barcelonában, Rómában, Kolozsváron is velük, és szoktam mindig valamit venni. Igen, tényleg 10 euró az ára, de tudtommal lehet neten is rendelni belőlük, nem muszáj ezért repülnöd. Nagyon nagy "repülésbolond" vagyok, a Ryanair-től is van sok ilyen cuccom már:)
2017. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!