Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen érzés lesz a repülés?...

Milyen érzés lesz a repülés? Budapest - Abu Dhabiba utazom hamarosan.

Figyelt kérdés
Mennyire lehet érezni ahogy a gép felgyorsul ? Én a kocsiba sem nagyon bírom ha hirtelen gázt nyomnak, szinte azonnal szédülni kezdek és amíg nem vált vagy nem lassul rosszul vagyok. Repülőn ebből mennyire lehet bajom?

2017. aug. 22. 07:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha meg bevállalósabb a pilóta, akkor -egy jobb géppel- úgy gyorsul, hogy konkrétan úgy belepasziroz az ülésedbe, hogy mozdulni sem tudsz amíg el nem éri az utazó magasságot.

Legutóbb N.Y.-ban olyan meredeken húzta fel a gépet a pilóta, hogy a gyakorlott utasok is csak lestek. Ráadásul vihar is volt ami csak úgy dobálta a repülőt. Azután még egy éles kanyart is bevállalt, hogy a bedöntött gép ablakaiból már nem a felhők látszottak, hanem a város.

2017. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem érezékelhető a gyorsulás! Lassan gyorsul be. Amikor elemelkedik a földtől az kellemetlen lehet a lebegés miatt. De a visszaút már sokkal könnyebb mert hozzászokik a szervezet. Víz jó ötlet meg cukorka. Minél nagyobb a gép annál kevésbé érezhetőek ezek a kellemetlenségek.
2017. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint nem volt olyan érzés, mint amikor valaki igyekezni akar az autóval elindulással, és hirtelen álló helyzetből tövig nyomja a gázt. Fokozatosan gyorsult, persze így is kicsit besüppedtem az ülésbe, de ez folytonos volt, nem hirtelen.
2017. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Ketteske, mégis hogyan tud közbeavatkozni egy légiutas-kísérő felszàllás alatt, ha elàjul valaki? A saját biztonsága érdekében ülve kell maradnia és becsatolva, ezert csak a melletted ülő tud segíteni, ha elájulsz (ami ugye fulladásveszélyt jelent). Ettől lehetsz ideges, én is az lennèk, de az egyetlen reális megoldás ez. Ez nem pátyolgatás, hanem felelős viselkedés egy embertársunk irányában.

És az elájult ember nem tudja jelezni, hogy gond van, ugye...

2017. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért arra van esély hogy elájul valaki ?? :S
2017. aug. 22. 15:22
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz baj! Ha szép az idő és nem éjszakai járat, nézegess az ablakon, készíts képeket ahogy felszáll a gép. Nézegesd hogy mit árusítanak enni-inni valót. Élvezd!
2017. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lehet érezni amikor felgyorsul a gép, de nem olyan félelmetes. Repüléskor gyakran bedugul a fül, akkor nyelsz egy nagyot és kikattan. Én sokszor repultem már, élvezem, Abu Dhabi pedig biztos jó hely 👍
2017. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Akkor ez az ájulás dolog nem igaz ? :)
2017. aug. 23. 07:11
 19/21 anonim ***** válasza:
Senki nem fog elájulni, hülyeség.
2017. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. TÚLÉLTEM :) :) És szuper volt, semmi rosszullét kár volt ennyire félni :)
2017. okt. 19. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!