Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tegyek, ha nem merek repülni?

Mit tegyek, ha nem merek repülni?

Figyelt kérdés

Tudom,most szét leszek offolva,de nagyon félek a repüléstől. Nem a magasság a baj,hanem a bezártság érzése..

Apuhoz kellene repülnöm két hét múlva Angliába. Ezelőtt egyszer repültem és nagyon féltem,szinte pánikrohamom lett.

Most azon gondolkodom,hogy hajóval menjek,de nagyon körülményes eljutni,úgy tudom..

Mit tanácsoltok? Vegyek be gyógyszert? Melyiket szerintetek?

Vagy menjek inkább hajóval? Azt hogyan tudnám megoldani? Közeleg a dátum és ki kell találnom valamit...


Köszönöm a válaszokat!


2017. aug. 22. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszichiáterrel!
2017. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj gyalog
2017. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Pszichiáter ezen nem segít 2 hét alatt. Max felir szorongasra gyógyszert. De attól még jöhet a panikroham. Vonat esetleg? Lehet hülye ötlet nem tudom az árakat. Passz
2017. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem a repüléstől félsz, hanem klausztrofóbiád van. De Anglia nincs olyan messze, 2 max 2.5 óra az út. Esetleg vigyél magaddal valami nyugtató relax zenét, netán irass fel egy gyengébb altatót vagy nyugtatót.

Ez egyáltalán nem szégyen, nem ciki. Sokan mások is csinálják.

A vonat amúgy jó megoldás, de aztán ha jön a La Manche csatorna a tenger alatt, ott ugyanúgy rosszul leszel.

Hajó még oké, ott nagy a tér, de ez az egész így akkor is nagyon hosszú és nagyon költséges lenne.

2017. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mehetsz hajóval is...
2017. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig nincs gond, amíg nem Te vagy a pilóta.
2017. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
menj busszal, egyszer mentem, tul lehet elni de en soha tobbet
2017. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az é módszerem: indulás előtt felhajtok egy deci konyakot. Az utazás kellemessé válik, én magam bátorítok másokat...
2017. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, mondd el neki ugyanezt, és ő majd ajánl gyógyszert. Vagy a klausztrofóbia ellen, vagy a pánikroham ellen, vagy a szédülés ellen. Az ilyesmit ne laikusoktól, hanem szakembertől kérdezd.
2017. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!