Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szüleim nem akarnak repülni,...

Szüleim nem akarnak repülni, hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés

Meguntam már, hogy minden évben 6-15 órákat ülök a kocsiban megállás nélkül Olaszország, Bulgária, Horvát, stb-ig.

Ti nem preferálnátok jobban a repülést? Tudom, hogy ki lehet fogni nagyon olcsón jegyeket, és szüleim is jól tudják, de egyszerűen hallani sem akarnak akarnak róla. Hálás vagyok nekik, hogy eljuthatok ilyen helyekre, de ők is nagyon fáradtak ilyen hosszú utak után, és tényleg nekik is jobb lenne ez szerintem.

Mit tehetnék ennek érdekében? Tényleg jobb kocsival utazni 10 órákat, mint repülőn 2-őt?



2017. júl. 13. 21:02
 1/4 anonim válasza:
12%
De rossz dolgod van:( amúgy itass velük egy-egy red bullt
2017. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Én is kocsival utazok inkább..Sokkal jobb háztól házig menni, mint a reptérre kiutazni jobb esetben 30-50 perc majd várni a gépindulásig minimum 2 órát, majd repülni 2 órát, és amikor leszáll az ember akkor újra kocsikázni a szálláshelyre jobb esetben 30-50 percet. Utána meg agyalni, hogy autó nélkül, hogy közlekedj.
2017. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igeen, ez mondjuk teljesen igaz. :/
2017. júl. 14. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj a szuleid utan repulovel ok meg mennek kocsival es a repteren talalkoztok.

Kocsival elmentek a tengerpartig meg vissza 30-40bol.

Repulo meg pl 20 ezer per fo,a csomagod merete limitalt, a repterre kijutni penz, kulfoldon a repterrol szallashelyre menni ismet plusz penz ott meg kocsit kell berelni ha nem akarsz sokat kezben cipekedni.

2017. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!