Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik azokkal a tárgyaim...

Mi történik azokkal a tárgyaimmal, amiket a reptéren a kézi poggyász ellenőrzésekor elvesznek?

Figyelt kérdés

Elég sok elektronikai eszközt szeretnék vinni magammal (laptop, annak töltője, tablet, mobil, fényképezőgép, power bank, hajszárító, usb hangfal, plusz 2 töltő), ezt mind kézipoggyászban, és félek, hogy esetleg túl soknak tartják az ellenőrzéskor, és kivetetik velem. Ilyenkor van még lehetőségem odaadni azoknak, akik kikísértek a reptérre, hogy vigyék haza, vagy a reptér elkobozza, és soha többet nem látom?

Még sosem repültem, és rengeteg helyen próbáltam utánakeresni, de egyszerűen nem találom a választ sehol. Úgyhogy előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2018. febr. 4. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A power bank-ot nem fogjak a fedelzetre felengedni, mert tuzveszelyes. Azt csak feladott poggyaszban szabad szallitani.

Minden mast vihetsz magaddal a kezitaskaban.


Amikor legutobb Ferihegyrol indultam a szuleim egesz a biztonsagi kapuig bekisertek, es ha akkor ott lett volna nalam valami, amit nem lehet a fedelzetre felvinni, meg siman oda tudtam volna nekik adni.

2018. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
power bankot is felviheted... mindig nálam van.. anyukámnál is ha utazik
2018. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 22:31 igazad van, en tevedtem, elnezest

power bankot kizarolag az utasterben lehet szallitani, es a feladott poggyaszba tilos tenni, tuzveszelyes okok miatt. Ha a kabinban gyullad ki, azt konnyu eloltani, de ha a csomagterben, akkor az baj.


Kerdezo ha megvan hova utazol milyen legitarsasaggal, akkor a weboldalon egy konnyu kereses utan megtalalod mit lehet es mit nem szallitani es hol.

2018. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!