Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél, most 2019-ben a...

Ryanairnél, most 2019-ben a fedélzetre fel lehet vinni a kézipoggyászon kívül kabátot, és nem tiltott tárgyakat lehet a zsebébe rakni?

Figyelt kérdés

Ezt az egy rohadt kérdésre sehol nincs válasz az egész világhálón, angolul se találtam, csak azt a 2018-as sztorit hogy valaki nagyon furfangosan zsebeket rakott a kabátjába, mintha ez olyan szenzációs ötlet lenne.


De egyszerűen azt, hogy most a 40x25x20 kézipoggyász mellett milyen tárgyak vihetők fel felár nélkül, arról sehol semmi összefoglaló nincs. Előre is köszi a választ!



2019. jan. 21. 21:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Átvilágításkor mindent ki kell pakolni a kabátból. Ha utána teszed bele a dolgokat a kabátba, onnantól már a kutyát sem érdekli, azután már nem nézik sehol. Vidd be magaddal a kapukon a dolgokat egy reklám szatyorban, és majd a váróban bele pakolsz. Vagy egyszerűbb lenne eleve duty free-s szatyorban bevinni, és azzal nem is kell kínlódni mert úgy felviheted ahogy van.
2019. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
felejthetetlen élmény lehet két ilyen dagadó kabátban ülő proli között utazni...
2019. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#10

Igen-igen, úgy tudom 2 dl-ig lehet vinni, tusfürdőt és fogkrémet beleértbe külön zacskóban (ez már eu-s szabályozás), a flakont csak a boltos példához hoztam.


Amúgy ha kipakoltatják, kipakoltatják, a lényeg, hogy ne kobozzák el, de jogos, az ellenőrzőkapu után praktikusabb eltenni.


Utolsó az édesanyád prolizgassad ;) Eleve ott úgyse lenne nagy a szád, másrészt 1 kabátról van szó, amit tudtommal fel is lehet tenni, nem hiszem hogy hordanám az utazás alatt. De ha esetleg van még retard hozzászólás kényszere valakinek, feltétlenül írja ki magából.

2019. jan. 22. 13:44
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
@13 Márpedig ez igenis proli dolog. Ha valami nem fér be a kis kézibe, akkor ne tessünk már 10 ajrón szexuálni a fillért.
2019. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Mondom hogy az édesanyád elemezgessük :D Te fizesd amit akarsz, biztos te vagy az új önjelölt pakolási ellenőr, és jó nagyra vagy magaddal. De konkrétan azért ugatsz, mert NEM utazol két dagadó kabát között (értsd eleve értelmetlen a proli megnyilvánulásod) és ezt innentől beárazgatni is fölösleges
2019. jan. 22. 14:17
 16/28 anonim ***** válasza:
35%

13: Nem 2 dl. 100 ml-es flakonokban lehet vinni folyadékot, gél, krém állagú kozmetikai szereket, maximum 10 db-ot.


És valóban iszonyat szarrágás, ha valaki kitömi a kabátját mindenfélével, mert spórolni akar pár forintot. És ha nyár lenne, akkor hova tömnéd?

2019. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Szerintem csak feltettem egy egyszerű kérdést, ami így szólt, hogy felengedik-e a kabátot kézipoggyász meg egyebek mellett (vagy el kell csomagolni/fel kell adni).

Normál körülmények között ezt le lehet tudni egy egyszerű válasszal is. Nem túl ideális körülmények között meg pár nagyképű k​öcsög inkább azért jön, hogy kiossza az észt arról hogy érvek nélkül miért ő a legokosabb és hogy működik a világ. Szerintem ha valamibe valamit bele lehet tenni akkor bele lehet tenni, boltból is sok mindent így szoktam elpakolni, csak ott nem sipákolnál, hogy ugyan hogy képzelem ezt. Mint amikor buszon is felteszem a csomagtartóra, akkor sem üres a zsebe, de érdekes ott se pampognál, hogy mi történik itt úristen. Nem hiszem hogy racionális lenne a "kiakadásotok", inkább csak ilyen primitív 1bites mentalitás

2019. jan. 22. 14:42
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
Engem totál hidegen hagy hogy ki hova teszi a cuccait, ha engem nem korlátoz :D Szerintem aki ezen háborog, az beteg...
2019. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
39%
Uhh, itt nagyon tombol a kádári nosztalgia egyesekben. Higgyétek el, ha az évi 21 milliárd Ft profitot termelé Ryanairnek annyira fájna, hogy valaki a zsebébe tesz 1-2 tárgyat, akkor megoldaná, hogy ne lehessen. Nem ilyen ratyirambók, hogy majd pont ezzel fogjanak ki szegényeken a "gyarló" utasok :D
2019. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sztem senkit nem fog zavarni, ha egyáltalán észreveszi bárki :) (+ nem kell még egy csomag, végig minden ott lesz kéznél az utunk alatt, külön várni se kell érkezéskor, nem járhatunk úgy hogy 1 napot fog késni a szállítás stb) Kicsit irreálisnak tűnik, hogy tátogó fogyatékosok fognak majd ájuldozni, hogy egy utasnak a kabátjában van valami és nem üres. De a gyakoris fantázia (józan ész) meg a valóság sokszor elég ellentétes ¯\_(ツ)_/¯
2019. jan. 22. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!