Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen repülni? Nagyon félek

Milyen repülni? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Aki tapasztalt és sokat repült kérem írjon lenne pár kérdésem!

A jövő hónapban megyek Londonba, nem egy hosszu repülő ut de eddig a nyaralásokat is próbáltuk (Görögország Horvátország fele terelni) repülő nelkul megoldani ugyanis én parázok 22éves vagyok SOSEM ultem repülőn es a hullámvasúton is hanyingerem van! Rettentően felek hogy hanyingerem esetleg hányni fogok a repülőn. Nyugtatnak a barataim hogy abszolút semmi rossz érzésem nem lesz csak kicsit ráz a gép mikor turbulencia van vagy eppen bedugul a fülem. De meghallgatom masok tapasztalatait is, Köszönöm



2019. jan. 26. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9%

Ne parázz. Még akkor is ha kicsit ráz a gép, akkor sincs semmi. De tényleg. És tudod mit? Ha elhányod magad akkor sincs semmi nem te vagy sem az első sem az utolsó. Én 2008-ban Bostonból tartottam hazafelé (akkor utoljára ez még Magyarországot jelentette, aztán már Vancouver), New York-i átszálássál, és iszonyú hóvihar volt, az összes későbbi járatot törölték, a mienk még elindult, leszállni nem sikerült New Yorkban, eltérítettek minket máshova, a leszállási kísérlet közben majdnem mindenki vagy hányt vagy imádkozott, én meg csodálkoztam , hogy milyen érzékenyek egyesek :)


Szóval ja, hacsak nem egy hurrikán szélén dönt úgy a pilóta, hogy megpróbál leszállni, az égvilágon semmi nem lesz, ahogy itt többen megjegyezték, én is iszonyú sokat repülök, a tripit csak 2011 óta tartja nyilván, aszerint 376,152 km-nél tartok, és előtte is volt még rendesen. Minimum kettő, gyakran három, ritkán négy transzatlanti oda-vissza út 2006 óta az alap, erre még ráesik Ausztrália néha, Európából meg Izrael mert telente szeretek arra járni melegedni, az is ötezer km oda-vissza...

2019. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!