Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amikor a reptéren ki kell...

Amikor a reptéren ki kell pakolni mindent és leellenőrzik a cuccaim, mindent ki kell pakolni? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Már utaztam egyszer- kétszer. Első alkalommal ki pakoltam a műanyag zacskót, amiben a sminkes cuccaim voltak, kipakoltam az összes töltőt, laptopot, telefont, fülhallgatót. A második alkalommal már nem pakoltam ki a műanyag zacskókat a táskából. Csak a laptopot, töltőket. Holnap repülök, elég sok cuccom van és nem szeretnék ott bénázni a pakolgatással. Szerintetek elég, ha csak a laptopom kirakom? Ti hogy szoktátok, mit raktok ki?
2019. febr. 4. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmondja ott a dolgozo, hogy mit ker mivel es hogyan, hogy ki legyen pakolva. Ferihegyen piros dobozba megy a cipo, kulon doboz a borondnek, borondbol kulon dobozba laptop, tablet (toltot fules stb. nem kell), aztan ujabb kulon doboz a folyadekos zacskonak, es meg egy doboz ilyen kabatnak, zsebedbol fempenznek, kulcsnak, telefonnak, napszemüvegnek stbnek.
2019. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A laptopot és a folyadékos zacskót kell kiszedni.
2019. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Folyadékot és akkumulátort kell kitenni a tálcára semmi mást.
2019. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!