Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ötlet repülési pánik ellen?

Ötlet repülési pánik ellen?

Figyelt kérdés

csak pénteken hajnalban indulok, de már most rosszul vagyok. Már több tucatszor repültem életemben, de állandóan halalfelelmem van. Most az nehezíti, hogy azóta lett gyerekem és először repülök nélküle.

Gyakorlatilag egyfolytában panikolok, iszonyú,


2019. márc. 11. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rövid távon erős nyugtatók és patikustól pánik ellenit kérni. Ezt magadtól is tudhatod, ha gyakorlott pánikrohamos repülő vagy.
2019. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat igyekezz nagyon nem arra gondolni, hogy baj lesz, mert olyankor tortennek a nagy szerencsetlensegek, amikor egy utas vegig arra fokuszal, hogy lezuhannak. :|
2019. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne aggódj, most zuhant le egy gép (Etiópiában), statisztikailag már kimerítették a havi keretet :-)


Amúgy javaslok valami pszicho kezelést hosszú távon: pszichológus, hipnoterápia, kineziológia, stb.

2019. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"statisztikailag már kimerítették a havi keretet :-)"


A vicc jo, de mielott barki is elhinne, statisztikailag ez nem igy mukodik. A balesetek egymastol fuggetlen esemenyek, ha egy bekovetkezik, annak nincs hatasa a masikra. Van a vicc, hogy hogyan tudod csokkenteni az eselyet, hogy valaki bombat vigyen a repulogepre, es a matematikus tanacsolja, hogy te magad vigyel fel egyet, mert annak a valoszinusege, hogy ket bombat vigyenek egy gepre, 0-hoz kozelit. :D Na ez nem igy mukodik, az Univerzum nem alkalmazkodik a cselekedeteidhez vagy esemenyekhez, hogy megtartsa a statisztikakat.

2019. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó két válaszoló: ez mind nagyon vicces, de a kérdező szerintem azt szerette volna, hogy megnyugtassátok, nem azt, hogy ijesztgessétek. :D
2019. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami jó tanács nekem is jól jönne, én csak áprilisban utazom, de már most gyomorgörcsöm van, ha rágondolok. Én is elég gyakran repülök de minden egyes alkalommal elbúcsúzom mindenkitől, hogy na lehet most láttok utoljára.. :D Istenem, tudom, hogy tök hülyeség, de mégis...
2019. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez már pszichiátriai probléma, fordulj orvoshoz.
2019. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azokat sajnálom, akik mellettetek fognak ülni...
2019. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Piát próbáltad? Ismerek olyat, aki indulás előtt "feltankol" aztán végigalussza az utat. Nem valami elegáns, de neki bevált.
2019. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak olyan láttam, aki bepiált és utána kötekedett mindenkivel, meg lehányta a mellette ülőt.
2019. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!