Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-rel e-mailen kapcsolat...

Wizzair-rel e-mailen kapcsolatba lépni milyen címen lehet?

Figyelt kérdés

Az Erste Bank javasolta, hogy egy, a Wizzair hitelkártyát érintő kérdést egyeztessek a légitársasággal.


Nem sürgős, tehát nem baj, ha 30 napon belül válaszolnak az sem, viszont telefonon nem akarok felhívni őket, mert ilyen részletkérdésre pár perc alatt megtalálnák a választ.


Köszönöm!



2019. jún. 3. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Van fizetős számuk. Ráérsz felhívni 30 napon belül.

Ui. Azért fizetős, hogy fizess némi díjat azért, mert valamit nem értesz.

Ha valódi jogi problémád van, menj ügyvédhez.

2019. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan részletszabályról van szó, amire még a banki munkatárs is azt mondta, hogy keressem meg vele a Wizzairt. Nem hiszem, hogy a pejoratív értelemben mondhatod, hogy nem értem.


Ügyvédhez? Azt hiszem kettőnk közül te vagy az ostoba.

Egy a Wizzair hitelkártyával kapcsolatos részletszabály miatt?

Amúgy sem jogvitám van a társasággal, hanem tisztázni akarok egy kérdést.



Második válaszoló:

Köszönöm, azonnal ránézek.

2019. jún. 3. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból írtam amit írtam. De elég egyértelmű az erste szabűályzata, ha valamit nem értesz benne, tényleg nem nagy pénz az a 300 Ft ahhoz képest, mintha magyartanárt fogadnál, aki szövegértésre tanít. (látod, dactillus lett a vége)
2019. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az Erste mindennel el fog küldeni a WizzAir-hez, még azzal is, ami az ő hatáskörükbe tartozna. Hárítani nagyon tudnak. :D Mi lenne amúgy a kérdés? Eléggé képben vagyok, hátha tudnék segíteni. :)
2019. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!