Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Ha repülővel utazom az Európai Unión belül, akkor elég a személyi vagy útlevél szükséges?

Elnézést, ha buta kérdés, de még sosem repültem, most lesz az első utam Londonba és nem tudom milyen iratok szükségesek.

jún. 15. 21:16  Privát üzenet  

A válaszok
Londonba elég személyi igazolvány.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 15. 21:24 Privát üzenet
2004 május óta EU tagok vagyunk....szerinted akkor?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 15. 22:11 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Nem tudom már,hogy sirjak vagy nevessek az ilyen kerdeseken.........2019-et irunk!Kb 10masodperc lenne utána nézni neten a válasznak........hogy idén éppen csak 15 éve elég a személyi.......

A válaszíró 21%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 16. 01:38 Privát üzenet
Természetesen elég a személyi. Egyébként nem haszontalan, ha van útlevél, pl. az automatikus kapukon leszkennelve beenged, személyivel meg sorban kell állnod ... :-)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 16. 11:09 Privát üzenet
Keress rá mindig a konzuli szolgálat honlapján, érthetően le van írva minden országnàl. Illetve ellenőrizd az igazolványod érvényességét is.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 17. 08:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2017 januárjában szükséges már útlevél Angliai repülőútra?
Budapestről Helsinkibe utaznék repülővel szükséges hozzá útlevél?
Maximum mennyi idő szükséges egy útlevél elkészítéséhez?
Londonba szükséges útlevél?
Nyáron szeretnénk Svájcba utazni,2 felnőtt és egy gyerek, szükséges e útlevél, vagy elég a személyi igazolvány?
Svájcba szeretnék utazni repülővel. Szükséges útlevél az utazáshoz, vagy elegendő a személyi igazolványom?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!