Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha repülővel utazom az Európai...

Ha repülővel utazom az Európai Unión belül, akkor elég a személyi vagy útlevél szükséges?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha buta kérdés, de még sosem repültem, most lesz az első utam Londonba és nem tudom milyen iratok szükségesek.
2019. jún. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Londonba elég személyi igazolvány.
2019. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2004 május óta EU tagok vagyunk....szerinted akkor?
2019. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Nem tudom már,hogy sirjak vagy nevessek az ilyen kerdeseken.........2019-et irunk!Kb 10masodperc lenne utána nézni neten a válasznak........hogy idén éppen csak 15 éve elég a személyi.......
2019. jún. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen elég a személyi. Egyébként nem haszontalan, ha van útlevél, pl. az automatikus kapukon leszkennelve beenged, személyivel meg sorban kell állnod ... :-)
2019. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress rá mindig a konzuli szolgálat honlapján, érthetően le van írva minden országnàl. Illetve ellenőrizd az igazolványod érvényességét is.
2019. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!