Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Sátorozásra "kényszerülni"...

Sátorozásra "kényszerülni" lehet emiatt? Fénykép lent! Vannak így, voltak így már akár külföldiek, akár magyarok, hogy különböző országok egyes területein (szálloda nem lévén) sátorozniuk kellett? Persze előtte érdeklődtek, hogy lehet-e ott.

Figyelt kérdés

Nekem, sőt kettőnknek nagyon szimpatikus az ilyen félreeső, eldugott, természetközeli helyeken a sátorozás gondolata (nyilvánvalóan előtte a terület tulajdonosától alapos érdeklődés, engedélykérés mellett), azaz ha nincs hotel, vagy vendégház a közelben, nekünk nagyon tetszetős ötlet, hogy néhány napra ilyen és hasonló helyeken sátorozzunk, ahol engedik.

Majd továbbmenni, ott is és sátorban aludni, majd ha távolabb (ha lesz ismét szálloda) ott már hotelszobában megszállni.


[link]


Voltak már így mások is, hogy településektől távol, a természetben egy-két napig úgymond kényszerből sátoroztak, azt viszont nagyon élvezték? :)



2021. jún. 16. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen biztosan, de nem mindegy, hogy van-e a közelben forrás/patak/tó. Legalább egy kicsit meg tudtok mosakodni, ha van. Ha nincs, az nyáron elég kellemetlen tud lenni.

Másrészt a WC és mosogatás kérdésköre szempontjából is sokkal jobb egy normális kemping. A kempingek még mindig elég olcsók mindenhol.

2021. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudd, hogy, a kérdésben amit belinkeltél képet olyat te sose fogsz látni, az egy hosszú záridővel készült asztrofotó.
2021. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam sokat hosszabb túrautak alkalmával ami 1-2 hét nálam mindig sátrat viszek és abban alszok. De ebben semmi különös Angliában ahol én élek téli vannak satrazós utazokkal a túra útvonalak, sokan akár hónapokig így élnek. Mondjuk én szeretek a kempingekhez ragaszkodni egy gyalogtúrán de ha olyanom van fél verem a sátrat az erdő közepén, vagy beutazok egy közeli városba és kivesek egy hotelszobat.
2021. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha soha semmi másból nem derült volna ki, hogy ízlés mennyire szubjektív, akkor ez a kérdés az eklatáns példa rá.

Nekem büntetésből sok lenne ilyen kopár, köves, homokos pusztaságokban 50 fokos hőségben a tűző napon csövezni. Egyenesen taszító és félelmetes.

2021. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!