Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik a legjobb, legolcsóbb...

Melyik a legjobb, legolcsóbb szálloda Budapesten foglalási díj nélkül?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy ilyen kérdést de véletlenül szálloda helyett szállást írtam emiatt azthitték, hogy munkásszállót keresek, ebből lett egy nagy félreértés így annak a korábbi kérdésnek már nincs semmi értelme: https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__szallasok__12572269-m..

Luxus kinézetű szép szállodát keresek néhány hónapra amíg összegyűjtöm az albérlet kauciójára a pénzt, tehát 18 éveseknek ideális foglalási díj nélküli szállodát keresek. Tapasztalatok, vélemények? Ti a 18. születésnapotokon melyik szállodát választottátok? Meg voltatok vele elégedve? Nem volt túl drága? Mennyi idő alatt gyűlt össze a kaució az albérletre és annyi idő alatt mennyi volt a szálloda ára? Ti melyiket ajánlanátok a legjobban? Előre is köszönöm a segítséget!



febr. 14. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mit hazudozol??? Én ilyen egyáltalán nem írtam, soha nem írnék ilyet! Meg lehet nézni az előző kérdést, mindenkivel nagyon kedves voltam!"

A 11. vagyok. Nem szokásom hazudozni, most sem tettem. Végigidézhetném az előző kérdésedre ( https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__szallasok__12572269-m.. ) adott reakcióid kb. mindegyikét, de majd elolvassa, akit érdekel. Kicsit sem voltál kedves, ahogy itt sem vagy az. Csak a válaszolók sértegetése megy neked, de az nagyon. És attól, hogy a legvégén bocsánatot kértél egyetlen dolog miatt, még nem vált semmissé mindaz a sok ingerült és alaptalan vádaskodás, amiket előtte írtál.

febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
#21 teljesen igazad van főleg a Google a barátod mondat tetszett a legjobban de a szállás meg a Szálloda az nála ugyanaz
febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy:

1. Viszonylag kevesen költöznek el otthonról a 18-dik szülinapjukon


2. Akik fiatalon elköltöznek azok ezt jellemzően a szüleik anyagi támogatásával teszik


3. Még sose hallottam olyanról, aki szállodába költözött


4. Ennyi idős korban az ember örül ha talál valamit és nem luxusért követelőzik

febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú kérdező, most elmondok egy titkot, mert látom, fel se merül benned a nyilvánvaló.

Aki 18 évesen egyből albérletbe megy (egyébként nem sok ilyen van), az már diákként dolgozik és félretesz 2-3 év munkával annyit, amiből futja a kaucióra.

Vagy nem 18, hanem 19-20 évesen költözik ki a szülői házból és addig dolgozik rendes munkát, tehát megint csak össze tudja szedni a kauciót.

Esetleg a szülei adnak neki pénzt (akár kölcsön). Nem nagyon van olyan, aki panzióba költözik otthonról, majd onnan albiba 18 évesen.

Talán a nevelőotthonosok meg a zsákfaluban élők vannak a legnehezebb helyzetben, náluk a munkásszállóval egybekötött bentlakásos munkahely lehet opció.

febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
szallas.hu
febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!