Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten napközben a szabadb...

Budapesten napközben a szabadban aludni? Hol lehet olyan elhagyatott terület, ahol elbújva napközben el lehet csövezni annak, aki éjszaka dolgozik, de nem akar nappalra szállást kivenni?

Figyelt kérdés
Valami nagyobb park, elhagyatott terület, erdő, ami nincs olyan nagyon messze a várostól? leheveredni valahová, amerre nem járnak emberek, átöleli a hátizsákot és aludni, tudva hogy nem lopnak meg álmodban? csinált már valaki ilyet? milyen helyek vannak? köszönöm

2013. júl. 11. 06:57
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

fiú vagyok :-D

kevés időt? miért, meghalni készülsz?


lehet tényleg az erdős sátras dolog lesz, egy éjszak kipróbálom, hogy milyen és hullafáradtan vagy hullán kelek akkor megkeresem alegolcsóbb szállást...vagy leszólítok sok embert hogy nem adna-e egy sarkot egy szegény hajléktalannak :-D lehet hogy 10 közül 1 adna...

2013. júl. 14. 19:15
 22/26 anonim ***** válasza:
Dehogy készülök meghalni, csak elköltözök otthonról :D
2013. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nem 10...inkább 10 000
2013. júl. 15. 19:20
 24/26 anonim ***** válasza:

Én mondanám, hogy gyere hozzám de egyenlőre nincs hova hívjalak :D Amúgy vigyázz azokkal akik nagyon ajánlgatják a szállást, nehogy valami hátsó szándékuk legyen...

Nem gondolkoztál azon, hogy kiveszel Bp-n egy kis albérletet és felköltözöl ide? Ez így sokáig nem mehet, főleg nem télen. Mondjuk jót tenne mert megedződnél, de gondolom nem ez az életcélod...

2013. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Beugrasz egy konténerbe és magadra húzod a fedelét.
2013. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
én találtam egy helyet. szexmoziban simán lehet aludni, kevesen vannak.
2015. márc. 6. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!