Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten napközben a szabadb...

Budapesten napközben a szabadban aludni? Hol lehet olyan elhagyatott terület, ahol elbújva napközben el lehet csövezni annak, aki éjszaka dolgozik, de nem akar nappalra szállást kivenni?

Figyelt kérdés
Valami nagyobb park, elhagyatott terület, erdő, ami nincs olyan nagyon messze a várostól? leheveredni valahová, amerre nem járnak emberek, átöleli a hátizsákot és aludni, tudva hogy nem lopnak meg álmodban? csinált már valaki ilyet? milyen helyek vannak? köszönöm

2013. júl. 11. 06:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Elolvashatnád néha a kérdező hozzászólásait. Írta, hogy nem éjjelről van szó, hanem nappalról. Nappal a Margitsziget 100% biztonságú.

Szállása azért nincs hétközben mert ingázik. Sokan csak a lakóhelyüktől távolabb találnak munkát.

2013. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen elolvastam, miután leírtam rájöttem hogy nappalról van szó- sajnos én az alvásról az éjjelre gondolok rögtön ennyi.

A margitsziget annyira nyugalmas hely nappal, hogy kb egyedül leülni sem tudtam, mert rögtön betalált pár tizenéves habzószájú lány, hogy ne legyek öngyilkos mert azok szoktak egyedül ülni és nézni ki a fejükből és kb fél órán át ezzel szórakoztak. Még az sincs hogy gyomronrúgom őket hogy elmenjenek mert nőből vannak. Az ilyen helyeken pont nincs nyugalma az embernek. Főleg hogy amilyen profi tolvajok vannak, te mélyen alszol köréd ülnek mint ha egybe lennétek aztán jól lenyúlnak tőled mindent, hiába van ott sok ember senkit nem érdekelsz. ettől pont csak veszélyesebb lesz. Ez olyan mint amikor a Boráros téren letámadott 10 "dravida" sejted hogy rohadtul nem érdekelte az ott lévő másik 100 embert...

2013. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Csak úgy mellékszálon estembe jutott, hogy a ruhacserét meg a tisztálkodást hogyan tervezted? Mert két napon belül te is ugyanolyan büdös leszel, mint a hajléktalanok.
2013. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Igazad van, a Margitsziget tényleg buta ötlet volt, pont a tömeg miatt.


A tisztálkodás az én munkahelyemen például megoldható lenne (van zuhanyzó), lehet, hogy a kérdezőnél is.

2013. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

köszönöm. egyrekimerítőbbésjobb válaszok jönnek. valóban azért, mert nem Bp-en lakom. egyébként vannak ilyen sátrazós helyek is a városban? vagy csak a külterületeken ilyen fizetős drága kempingek?

a couchsurfinggel az a bajom,hogy általában olyan emberek adnak(persze jó szándékból) alvóhelyet, akik nekem unszimpatikusak :-D ezek az utazgatós, mindekitszeretek, "ugrálok afényképen és pofátvágok" világpolgárok, sajnos őket nem bírom :-D

egyébként még az is ezsembe jutott, hogy csomagmegőrző helyett felmászok egy nagy fára ésodakötözöm a hátizsákomat, senki nem venné észre lentről, amig visszaérek.

2013. júl. 12. 22:30
 16/26 A kérdező kommentje:
a tisztálkodásra még én sem találtam ki semmi jót...egy uszodai jegy sokba kerül...fürdőjegy mégtöbb...szökőkútban nem akarok :-D a Dunába meg folyik a fekália és sehol nem lehet, mert a rakpart végig szeméthordalékosmocskos :-D mitévő legyek...? :-D
2013. júl. 12. 23:31
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hivatalos sátorozós helyek közül csak fizetőset ismerek. Egyébként erdőbe, -persze nem az út közepére- oda raksz sátrat ahova akarsz. Nem hiszem hogy, bármi probléma lenne belőle, mert láttam már másokat is kint sátrazni. Hát fürdés... Én amikor megléptem, akkor úgy terveztem hogy az erdők szélén vannak ilyen kutak, viszek magammal egy vödröt meg tusfürdőt, a vödröt megtöltöm vízzel és jó hideg vízben lefürdök. Persze valami olyan helyen ahol nem látják. Mindenesetre ehhez elég nagy vödör kell... A patakok azok a várostól már kijjebb vannak, a vizük nem túl mély, de alkalmas, viszont nem tudom mennyire tiszták. Hirtelen más ötletem nincs, biztos a városban is vannak helyek ahol van fürdési lehetőség, de azokat én nem ismerem.
2013. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
és miért szöktél meg anno?
2013. júl. 13. 22:11
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
F/L vagy? Ha az utóbbi, akkor felejtős az egész...
2013. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik épp most kaptál egy házassági ajánlatot...

Bőven voltak gondok a családdal, és minden mással is szóval úgy gondoltam jobb lesz nekem kint. Jobb is volt, de nem volt eléggé felkészülve a dologra. Terveztem hogy megindulok a nagyvilágba végül, úgy döntöttem ezt a viszonylag kevés időt elviselem így, és normális életet kezdek. Normális...

2013. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!