Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az intersparban való bevásárlá...

Az intersparban való bevásárlás után, otthon vettem észre, hogy egy bevásárolótáskáért (sima papír) 5000 ft-ot számoltak fel és ez nagyon megdobta az értéket. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Visszafizetik ilyenkor az összeget?

2019. nov. 14. 19:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

1.- már visszakaptad a pénzt, tehát nem értem, miért rugzol ezen még mindig. Minden ember tévedhet - még Te is, amikor dolgozol :-)


2.- velem ez nem fordulhat elő, mert általában, mire a kasszához érek (meg menet közben is) mindig számolom, nagyjából hol tartok. Ha nagybevásárlást csinálok, akkor még akár félre is állok átszámolni kb.


3.

"Az eladónak figyelmeztetnie kellett volna, mivel látta hogy promos terméket nem veszek , ezért feltételeznie kellett volna, hogy nem kell 5000 ft-ért egy szatyor."


"feltételeznie kellett volna"...

Szerencsétlen pénztárosok általában olyan sebbességgel dolgoznak, hogy egyáltalán nem biztos, eljut a tudatáig, mi micsoda. Gondolj bele, hogy a mai vonalkódos világban ugyan vajon mi a csudáért figyelje azt, hogy mi mennyibe kerül? Gyorsba behúzza a vonalkódokat, mondja az összeget és kész. Ja, meg még azt is meg kell kérdezniük, hogy Supershop kártyád van-e - pedig szerintem az is a vevő feladata lenne előkészíteni - csak én is sokszor elfelejtem. A múltkor egy jó nagy vásárlás után ugyan szívtam a fogam, de nem mást, hanem magam hibáztattam.

2020. ápr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

én értem ,hogy mit írsz, de az a szatyor a pár száz forintos szatyrok között volt..ott volt fölötte az ára..

nyilván nem feltételezem, hogy a boltosok direkt rakták oda, lehet egy vevő akasztotta oda a többi közé, hogy mégsem kell neki, de ilyen promóciókat nem szabadna engedni.

vagy ajándék vagy nem.

És még mindig nem értek egyett azokkal akik védik azokat akik ezt kitalálták, és akik védik az eladókat mert nem szóltak.

Az egyik eladó srác saját maga mondta, hogy ez miatt több vevő panaszkodott..akkor miért nem lehet szólni?

én nem vagyok ilyen és szólnék, főleg ha látom hogy egy idős emberke vásárol akik épp megél a kis nyugdíjából..

Nem bírnám elnézni, besavanydott képpel, hogy épp olyan dolgot vásárol szegényke aminek nevetséges az ára.

Én továbbra is úgy gondolom, hogy ez az emberek átverése egészen egszerűen.

És hiába fizették ki, a stílus amit megengedtek magukat , amikor visszaadták a pénzt az nekem nagyon nem tetszett, és bár nagyon jámbor lelkűletű ember vagyok, de ott nekem is elgurult a gyógyszerem.

2020. ápr. 24. 10:13
 23/27 anonim ***** válasza:
OK. És beírtál a Vásárlók Könyvébe, hogy nehezményezed ezt az eljárást, gyakorlatot, stb - változtassanak ezen? Szerintem nem. Pedig ez lenne a megoldás :-)
2020. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Öreg, én megértem a frusztrációdat, de tavaly november óta ezen rugózol. Engedd már el.
2020. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
csak láttam , hogy valaki nemrég válaszolt, ezért jutott eszembe ismét ez a téma..:D amúgy nyugi öcsi, nem ezen kattogok azóta is folyamatosan..:D
2020. ápr. 25. 11:21
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha újságba nem is, de homárra nyugodtan mehet a történet, publikálni fogják:

[link]

2020. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi , ezt nem ismertem..úgy látom a sparnál ezek nem véletlenek..:D kihazsnálják a kiskapukat. Hát jól van na ..:D AMúgy már nem érdekel, nem járok már oda.
2020. máj. 17. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!