Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha benzinkúton nem tudnak...

Ha benzinkúton nem tudnak ÁFÁS számlát adni olyankor mi van?

Figyelt kérdés
A héten történt meg velem hogy tankoltam a céges autót, de a számlázógép bedöglött így mondták hogy nem tudnak számlát adni, hagyjam ott a készpénzt. Mondtam csak akkor fizetek ha kapok számlát vagy vegyék vissza ki a kocsiból a dieselt vagy írjanak egy kézi számlát. Szó szót követett 20 percen keresztül (ennyi idő alatt 10szer átmehetettek volna a szomszéd papírboltba venni egy kézi számlatömböt) aztán otthagytam őket.
2019. dec. 30. 06:00
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Amúgy visszamentem most és mondtam küldjék ki postán a számlát (utalásosat) én meg elutalom, de arra sem voltak vevők.


"ha valamit megveszel ugyanis kutya kötelesseged kifizetni"


Kifizetés folyamata hogy a végén kapok egy számlát. Ha ez nincs akkor kifizetés sem lehetséges.

2019. dec. 30. 14:57
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
persze hogy nem fogadták, mivel már megtették a feljelentést, gondolom lassan keres majd a rendőrség és kihallgatnak, valeszeg este már az előzetesben leszel csalásért
2019. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tettek feljelentést mivel ők a sárosak, ők mulasztottak számlaadási kötelezettséget és ha tesznek feljelentést akkor lesz erről egy hivatalos irat.
2019. dec. 30. 15:07
 24/26 anonim ***** válasza:
43%
Ők nem hibáztak neked kellett volna bemenned és tankolás előtt megkérdezni hogy van-e számla. de te simán lopni akartál ezért tankoltál, és bent pedig béna szöveggel mentegetőztél, hogy ne kelljen fizetned, mivel ezt sem vették be simán elhajtottál. Ez pedig csalás biztosan feljelentettek, és mivel csaló vagy tuti a börtön.
2019. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

# 24


"neked kellett volna bemenned és tankolás előtt megkérdezni hogy van-e számla"


Troll level végtelen.

2019. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mi ebben a trollság? tolvajnak a börtönben a helye
2019. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!