Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A tételes adózásról ismeret?

A tételes adózásról ismeret?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy vállalkozni szeretnék egy tevékenységgel, de totál nincs ismeretem az adózáshoz, viszont szabályosan is szeretném végezni a dolgot. Eddig a KATA jött szóba, de ma egy ismerős mondta a "tételes adózás" kifejezést, és hogy ő ezzel hogyan működik. A netet feltúrva átfogó, összetett képet erről nem ad, így valaki beszélne erről hétköznapiasan. (kérdés)

2020. szept. 30. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Navnál kellett volna kutakodni

[link]

2020. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdezhetsz egy szakembert erről. Egyébként a neten vannak nagyon jó kis leírások. Az első válaszoló is jót akart, csak nem igazán értette meg, amit te szerettél volna szerintem. Én pl tételes költségelszámolás szerint adózok, nekem sokkal jobban megéri mint a kata. De ezt vállalkozása válogatja, hogy kinek mi éri meg jobban. Ha vannak konkrét kérdéseid, akkor privátban szívesen segítek.
2020. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!